Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 07.07. 2020
Dnes má svátek Bohuslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Broumov zažil Silvestr s celebritami pro dobrou věc

15. 12. 2006 | Kultura

Vánoce 2006 se uskutečnily v Kulturním domě Střelnice, kde zcela zaplněný sál sledoval bohatý program, který se změnil v silvestrovskou show, jak nazvali občané města Broumova program, který snad ještě nepamatují. Celebrity povídali o vánocích, dárcích, zpěváci zpívali a tančilo se. Celá akce trvala tři hodiny a zúčastnilo se jí téměř šestset návštěvníků.


Akce se zúčastnily dětí a dospělí ze stacionářů, ústavů a dětských domovů z celého regionu. Při těchto akcích dochází ke sblížení zdravých a postižených lidí, což je hlavní cíl celé akce, aby se všichni bavili a shlédli program, při kterém se dobře baví všichni.Pořadatelem akce je David Novotný. Záštitu nad akcí převzala starostka města Broumova JUDr. Libuše Růčková a hejtman Královéhradeckého kraje Ing. Pavel Bradík. Záštitu přijala i europoslankyně Jana Bobošíková, která byla také přítomna na této akci, poděkovala za pozvání a dětem přivezla dárek v podobě 20 zájezdů do Bruselu.


Ve tříhodinovém programu vystoupila řada celebrit jako je Zdeněk Podhůrský, který zazpíval dvě písničky. Zapomněl boty v šatně a odjel v letních botech zpátky do Prahy! Vašek Glazar povídal o vánocích a s sebou vzal do Broumova Annu Vejvodovou „babču z Kameňáku“, která pařila na večírku do ranních hodin, kde sbírala nádobí po ostatních celebritách!


Míša Wostlová byla po nedávném rozchodu už dobře naladěna. Agáta Hanychová a Petra Macháčková pařily do ranních hodin, ale byli velmi v pohodě - shodli se na tom všichni v zákulisí. Michael Foret přijel do Broumova se svou přítelkyní. Ali Amiri a Michal Michajlec odjeli hned po vystoupení zpátky do Prahy. Z dalších celebrit zavítali do Broumova Standa Dolínek, Eliška Faicová, Jaroslav Parči, Petra Zámečníková, Zuzana Nová, Jarek Šimek, Filip Jankovič. Míša Nosková se rozčilovala, kde má bílé víno. Ale zazpívala duet se svým přítelem Honzou Křížem, opravdu jim to šlo, shodli se diváci. Robert Daniel přijel pozdě a málem nestihl vystoupení, protože si zapomněl doklady v Praze.Martin Hranáč dorazil se svým přítelem Lukášem a prý jim to spolu zase klape. Kateřina Hamrová platila po cestě do Broumova pokutu za rychlou jízdu, aby si stihla popovídat s vítězkami Miss Junior ČR o vánocích. Vánočně naladěni byli i Lucie Koňaříková a Martin Zounar, kteří uváděli maraton písniček a povídání.


Celkový výtěžek činil 108 112 Kč v materiální a finanční podobě a je určen Dětskému domovu v Broumově, děti dostanou řadu dárků pod stromeček. A díky Miss Junior ČR obdrželi také 20 000 Kč na podporu dětí dětského domova.Čtěte další zajímavé články o charitativních akcích:

Vánoční večer plný celebrit VÁNOCE 2006
Galavečer hvězd byl plný zábavy
GALAVEČER hvězd
Mužem roku 2006 se stal barman David Bílek
Koblihy jim lezly i ušima
Letní hry aneb baví se celá Jaroměř
Babča z Kameňáku chce volit Muže roku 2006
Stane se PLYŠÁK Mužem roku 2006?

Jana Zedníčková
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !