Čas malinČas malin Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.07. 2019
Dnes má svátek Luboš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Devátý ročník StarDance čeká nejvíce novinek v historii soutěže

15. 09. 2018 | Televizní tipy
Soutěž StarDance se letos tematickým večerem připojí k oslavám stého výročí vzniku republiky. Novinkou bude večer nazvaný Cesta kolem světa, ve kterém účinkující zatančí na melodie z Turecka, Indie nebo Japonska. Poprvé se bude tančit polka.

Jeden večer Moondance Orchestra zastoupí vokální skupina Skety a změny se dotknou i hlasování - o tom, kdo postoupí do finále, totiž poprvé rozhodnou pouze diváci. Večery plné elegance, noblesy a tance se po roční pauze na obrazovky ČT1 vrátí od soboty 13. října vždy ve 20.00 hodin.

„Pořad StarDance se ve vysílání objevil poprvé už před dvanácti lety. Od té doby se televizní tvorba výrazně proměnila, stejně jako očekávání diváků, ale StarDance si přesto stále zachovává svoje kouzlo. Je to i díky tomu, že se Česká televize snaží s každou novou řadou tento formát rozvíjet a posouvat. V letošním roce se například StarDance připojí tematickým večerem k oslavám vzniku Československa. Dalším českým specifikem, které je velmi pozitivně reflektováno i samotnou BBC, která StarDance původně vyvinula, je pak charitativní večer, během kterého už potřetí StarDance propojíme s Centrem Paraple,“ říká generální ředitel České televize Petr Dvořák.

Devátý ročník StarDance čeká nejvíce novinek v historii soutěžeSpeciální díl StarDance věnovaný podpoře lidí, kteří se po poranění míchy ocitli na vozíku, odvysílá Česká televize 24. listopadu. V tomto kole nikdo z účastníků nevypadne a výběr skladeb k tanci připadne hendikepovaným tanečníkům z Centra Paraple. „StarDance je jedním z nejsledovanějších pořadů České televize. To, že se StarDance stalo podpůrcem Centra Paraple, nám zajistilo nejen velký finanční příspěvek od veřejnosti a sponzorů, ale posílilo solidární cítění české společnosti v míře, která se penězi vyjádřit nedá. Myslím si, že tento svátek pohybu má výchovnou přidanou hodnotu,“ uvádí Zdeněk Svěrák, který se opět na jeden večer stane pátým porotcem.

I letos se o titul královny nebo krále tanečního parketu utká deset párů, deset známých osobností spolu s tanečními profesionály. Diváci se mohou těšit na herečky Pavlu Tomicovou, Danielu Šinkorovou a Veroniku Arichtevu, zpěvačku Moniku Bagárovou a moderátorku Událostí Danielu Písařovicovou. Zatančí také olympijský vítěz David Svoboda, zpěvák Adam Mišík, moderátor Dalibor Gondík a herec Jiří Dvořák. Desítku soutěžících měl doplnit Václav Kopta, který ale ze zdravotních důvodů StarDance opouští.

„Jak u mě bývá zvykem, jedná se o poněkud tragikomickou událost. S upřímnou lítostí vzhledem ke vší té dřině, kterou jsem StarDance věnoval, musím kvůli závažnému zranění ze soutěže odstoupit. Musím říct, že mě dnes nebolí jen ta zraněná noha, ale i celý odchod. Jedná se o smutný případ, kdy člověk nerespektuje a neposlouchá svoje tělo. Doporučuji ostatním soutěžícím, aby se této nerozvážnosti vyvarovali a nedopadli jako já,“ komentuje svůj odstup ze StarDance Václav Kopta. „Velmi nás to všechny mrzí. Václav trénoval poctivě a byl velmi zodpovědný. Dokonce měl se svou taneční partnerkou už dva tance pěkně připravené. V současnosti hledáme osobnost, která by místo něj vstoupila do pořadu. Tuto situaci jsme už jednou v minulosti zažili, když z pořadu odstoupila herečka Taťjana Medvecká a nahradila ji zpěvačka Aneta Langerová,“ dodává Jan Potměšil, manažer vývoje ČT a uzavírá: „Václavovi přejeme především brzké uzdravení.“

Změna nastane ve složení poroty - trojici Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Radek Balaš doplní Václav Kuneš, který uvádí: „Očekávám to nejlepší a zároveň jsem připraven na nejhorší, takové je moje krédo. Velmi si pozvání do poroty vážím, je to pro mě a pro současný tanec vůbec krásná příležitost.“ Další z novinek se týká hlasování – o tom, které dvojice se utkají ve velkém finále totiž rozhodnou pouze diváci, hlasy porotců se v semifinále nepočítají.

Naopak zcela konzistentní zůstává moderátorská dvojice, která diváky provede všemi slavnostními večery. „Letošní sestava se mi moc líbí, neznám úplně všechny, ale je to hezky barevné a taky mám pocit, že to berou zatraceně vážně a pilně trénují. To je fajn, já věřím na tu investovanou práci, to vždycky celý pořad zvedne,“ říká Marek Eben a Tereza Kostková jej doplňuje: „Moc se těším na tanečníky, na živou hudbu, na nové choreografie a na tu podívanou, kterou seshora z mého místa mám. Ale hlavně se těším na Marka.“

Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Devátý ročník StarDance čeká nejvíce novinek v historii soutěže:

Devátý ročník StarDance čeká nejvíce novinek v historii soutěže
Devátý ročník StarDance čeká nejvíce novinek v historii soutěže
Devátý ročník StarDance čeká nejvíce novinek v historii soutěže
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Místo Václava Kopty bude účinkovat Richard Genzer (51)
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles