Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 23.11. 2020
Dnes má svátek Klement
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Herec 2. díl

18. 10. 2020 | Televizní tipy
Je mladý, talentovaný a chce být hercem. Jakou cenu ale zaplatí za životní roli? Premiéra třídílného dramatu z doby, kdy vás život naučil hrát.

Ve 2. dílu filmu Herec hrají: J. Cina, J. Boková, M. Finger, P. Batěk, E. Maximová, A. Jastraban, V. Fridrich, L. Latinák, J. Vyorálek, H. Vágnerová a další. Scénář P. Bok. Kamera M. Žiaran. Režie P. Bebjak (Premiéra)

První polovina padesátých let, Československo, Praha. Stanislav Láník (J. Cina) je talentovaný herec. Jeho postavení ale ovlivňuje kádrový profil. Otec zemřel v odboji, matku zabili po sousedově udání za údajnou kolaboraci s nacisty. Standovi tak zbyla sestra Anežka (J. Boková) a babička (E. HerecVášáryová). Kariéry herce se ale nechce vzdát. Minisérie Herec je nominována na prestižní cenu Prix Europa.

Standa z 2. dílu filmu Herec nastupuje do souboru Divadla československé armády a hned dostává jednu z hlavních rolí. Korčák má pro Standu další úkol. Na mušce je tentokrát plukovník Kempný (P. Batěk), do jehož kompetence spadá i divadlo, v němž Standa působí. Snoubenec Anežky Zdeněk (J. Nedbal) je připraven Anežku pomstít a Štěpánského ztrestat. Standa je na jevišti omylem postřelen. Zranění Standovi pomůže dostat se do zájmu Kempného. Jejich vztah se tak vyvíjí podle Korčákova plánu. Přesto Standu překvapí nejen skutečné emoce, které ke Kempnému pocítí, ale i návrh, který od Kempného dostane a který je pro něj příležitostí se odstřihnout od ponižující spolupráce se Státní bezpečností a začít skutečně vlastní svobodný život. Jenže past, do které Standa Kempného vlákal, má pro oba co nevidět sklapnout.

2. díl filmu Herec můžete sledovat 18. 10. 2020 od 20,10 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Herec 2. díl:

Herec 2. díl
Herec 2. díl
Herec 2. díl
Herec 2. díl
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !