Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 23.11. 2020
Dnes má svátek Klement
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Královna ničeho

18. 10. 2020 | Knižní tipy
Název: Královna ničeho
Autor: Holly Blacková
Nakladatelství: CooBoo
Datum vydání: 7/2020
Formát: 130x200 mmm
Vazba: Brožovaná lepená
Počet stran: 360
Cena: 295 Kč

Moc je mnohem jednodušší získat než si ji udržet. Jude se tuhle lekci naučila, když se vzdala kontroly nad podlým králem Cardanem výměnou za neomezené pravomoci. Teď je z ní vyhoštěná královna Říše víl, skončila v lidském světě bezmocná a trpící Cardanovou zradou, ale odhodlaná získat zpátky všechno, o co ji připravil. A příležitost se brzy naskytne v podobě sestry-dvojčete Taryn, jejíž smrtelný život je v nebezpečí.

Pokud chce svou sestru zachránit, musí se Jude vrátit mezi víly, riskovat život a vyrovnat se se svými přetrvávajícími city ke Cardanovi. Ale v Elfhame je všechno jinak. Říše stojí na pokraji války, a jakmile Jude vklouzne hluboko za nepřátelskou linii, pohltí ji krvavá politika.

Královna ničehoA když je probuzena nebezpečná kletba a po celé zemi se šíří panika, musí si vybrat mezi svou ctižádostivostí a lidskostí…


O autorce knihy Královna ničeho


Holly Blacková
je známá a úspěšná spisovatelka fantasy knih pro děti a teenagery. Jejím nejúspěšnějším dílem je Kronika rodu Spiderwicků. Holly žije s manželem a synem v Massachusetts v domě, který má podle ní tajné dveře do jiného světa.


Ukázka z knihy Královna ničeho


KAPITOLA 17
Ležím na obrovské posteli Nejvyššího krále a krvácím na jeho přepychové pokrývky. Vše zastírá agonie. Břicho mi svírá ostrá, žhnoucí bolest a v hlavě mi buší kladiva. Nade mnou se sklání Cardan. Kabát má přehozený přes křeslo opodál, jeho samet je nasáklý nějakou tmavou tekutinou. Bílé rukávy košile má vyhrnuté a mokrou žínkou mi otírá ruce. Smývá z nich krev. Pokusím se promluvit, ale jako bych měla ústa zalitá medem. Opět se ponořím do husté temnoty.
***
Nevím, jak dlouho spím. Vím jen, že dlouho. Když se probudím, sužuje mě palčivá žízeň. Vyklopýtám z postele, nedokážu se zorientovat. V pokoji hoří několik svic. V jejich světle pochopím, že jsem stále v Cardanově ložnici, v jeho posteli, a že jsem sama.Tuto knihu Královna ničeho zakoupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství Albatros media.

Vendula Flassig Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !