Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 08.07. 2020
Dnes má svátek Nora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Libovky Pepy Libického: lampa ve vintage stylu

1. 12. 2019 | Televizní tipy
Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém díle se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.

Ačkoli stará pravda říká, že co Čech, to muzikant, nemusí to vždy platit bezezbytku. A tak než se zoufale pokoušet vyluzovat nějaké komické a disharmonické zvuky, je někdy lepší využít tělo starého pěkného nástroje jako základ pro nějaký jiný, užitečný předmět.

Libovky Pepy Libického: lampa ve vintage styluDíky svému smyslu pro kreativitu a šikovným rukám si Pepa Libický předělal trombon po dědovi na úžasnou, originální lampu ve vintage stylu, a atmosféru s trombonem si užívá po svém. Nás se rozhodl ve svém pořadu Libovky Pepy Libického nejen inspirovat, ale také navést, jak na to.

Určitě i u vás doma by se našla pěkná řádka kovových předmětů, které jsou napadeny rzí. Nevzhledný červenohnědý povlak, který se tvoří chemickou reakcí železa s kyslíkem, nejenže není na pohled zrovna pěkný, ale pozvolna dokáže kovové předměty zcela rozežrat, neboť postupuje do hloubky. Řešením je včasný zásah a zamezení šíření rzi. Jeden takový chytrý tip na odstranění rzi se nám zrovna v období předvánočního úklidu jistě bude hodit a prozradí nám ho Minutový manžel Pepa Libický.

Libovky Pepy Libického sledujte
v neděli 1.12. 2019 ve 13.20 na PriměZdroj, foto: Prima

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Libovky Pepy Libického: lampa ve vintage stylu:

Libovky Pepy Libického: lampa ve vintage stylu
Libovky Pepy Libického: lampa ve vintage stylu
Libovky Pepy Libického: lampa ve vintage stylu
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
má super nápadySmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles