Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Na cestě po Bernských Alpách

9. 09. 2015 | Televizní tipy
Na cestě po Bernských Alpách s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem po místech, kde zanechal stopy Albert Einstein, Goethe i James Bond.

Začneme v Bernu, kde divoká řeka Aare unáší nadšené plavce napříč celým hlavním městem. Podíváme se, jak šlape místní orloj, i do nedalekého bytu Alberta Einsteina a také na Zlobra, co žere malé děti. Krásy Bernských Alp uvedou vodopády v Lauterbrunnen, o kterých už Goethe psal.

Na cestě po Bernských AlpáchNedaleko tyčí se Schilthorn, dějiště filmu Ve službách jejího veličenstva, jediné bondovky s Georgem Lazenbym. Jiná ikona, Sherlock Holmes nás čeká v Meiringenu, kde také místní borci předvedou tradiční švýcarský zápas schwingen.

Na Schynige Platte je Alpská botanická zahrada i krásný výhled na svatou trojici – Jungfrau, Eiger a Münch. Ve skanzenu Ballenberg předvede pohádkový dědeček kolotoč, který jistý Švýcar provozoval před 100 lety v Praze.

Na cestě po Bernských Alpách můžete sledovat 9. 9. 2015 od 21 hodin na ČT2!Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Na cestě po Bernských Alpách:

Na cestě po Bernských Alpách
Na cestě po Bernských Alpách
Na cestě po Bernských Alpách
Na cestě po Bernských Alpách
Na cestě po Bernských Alpách
Na cestě po Bernských Alpách
Na cestě po Bernských Alpách
Na cestě po Bernských Alpách
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !