Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 23.01. 2019
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pošta pro tebe 13. 1. 2019

13. 01. 2019 | Televizní tipy
Dnešní hosty spojuje touha dozvědět se pravdu. Svými otázkami Zdenka, Jarda, ani Zuzana s Kateřinou nechtějí nikomu ublížit. Ocení upřímnost, a pokud bude třeba, nabízejí pomoc. Režie pořadu Pošta pro tebe ze dne 13. 1. 2019 M. Dvořáček (Premiéra)

Zdenka je energická a pozitivní maminka tří dětí. Vyrůstala sama s maminkou a citové frustrace a mnoho otazníků ze svého života pochopila až během své čtrnáctileté praxe v dětském diagnostickém ústavu, kde pracovala jako vychovatelka. I to byla pobídka k tomu, aby dál neotálela a zkusila najít někoho, kdo, možná zbytečně, stojí až dosud mimo její rodinu.

Jarda z pořadu Pošta pro tebe ze dne 13. 1. 2019 hledá kamaráda z dětství. Slíbili si přátelství na život a na smrt a Jarda si dodnes pamatuje atmosféru toho okamžiku. Rád by se o své životní Pošta pro tebezkušenosti podělil s kamarádem Jurajem a dostál závazku, který nebere na lehkou váhu. Hledá ho s přestávkami už několik let, stále však marně.

Zuzana z pořadu Pošta pro tebe ze dne 13. 1. 2019 má z pozůstalosti maminky pouze jediný dopis, ve kterém se maminka vyznává z jistého tajemství. Vlastně sděluje, že má tajemství, ale přeje si, aby tajemstvím zůstalo. Taková pobídka však zvědavost naopak probudí, a tak se Zuzana začala ptát. Zjistila, že otec, se kterým vyrůstala, nebyl jejím vlastním, ale o tom biologickém nezůstala nikde, ani v matrice, žádná stopa. Zuzanina dcera Kateřina je na svého předka zvědavá a má, na rozdíl od své matky Zuzany, menší obavu z toho, co se může dozvědět.

Pořad Pošta pro tebe můžete sledovat 13. 1. 2019 od 17,25 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !