Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Kdy se slaví Halloween v roce 2017?Kdy se slaví Halloween v roce 2017? Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 18.10. 2017
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pošta pro tebe 28. 9. 2014

28. 09. 2014 | Televizní tipy
Příběh Hedviky a Miroslava z pořadu Pošta pro tebe ze dne 28. 9. 2014 spojuje významná indicie. Nemoc blízké osoby. Nemoc, kterou si nepřivoláme sami, ale která významně ovládne a ovlivní naše životy. Jak se vypořádá Hedvika a Mirek s tak složitou situací?

Hedvika z pořadu Pošta pro tebe ze dne 28. 9. 2014 je velmi pozitivní mladá žena. Mnoho z nás by z tolika povinností, které zvládá, možná neobsáhlo ani třetinu, ona se bez obtíží stará o svých 5 dětí, manžela, nemocného bratra, příležitostně i nemocného otce, domek, chodí do zaměstnání a dálkově studuje vysokou školu.

Přesto je nabitá energií, vnitřním klidem a velkou empatií. I v životě Hedviky jsou ale Pošta pro tebe 28. 9. 2014okamžiky, o které se potřebuje podělit. Ať už sdílet radost nebo trápení, které nemá komu svěřit. Ne vše se dá svěřit kamarádce. Hedvika z pořadu Pošta pro tebe ze dne 28. 9. 2014 ví, že z otcova prvního manželství má sestru a bratra, zažila je jako kojenec, nepamatuje si je. A ačkoli se o svého pokrevního nemocného bratra stará, nikdy jí nesplní plnohodnotně roli sourozence, jako kdyby měla například blízkou sestru.

Miroslav z pořadu Pošta pro tebe ze dne 28. 9. 2014 je dvacetiletý mladík. Přes své mládí je to zralý muž s jasně uspořádanými životními hodnotami. Neměl touhu se nijak mediálně zviditelnit, přesto nakonec setkání v Poště pro tebe zvolil. Neuměl si představit, že by přijel na nějakou adresu, zazvonil a oznámil: "Mami, já jsem tvůj syn".

Obava, strach, nejistota z toho, co by mohlo nastat, byla určitou brzdou, proč řešení své situace odkládal. O své matce toho slyšel málo, znamená pro něj jen jméno z rodného listu. Pokud se však konečně nedozví vše, co ho zajímá, neví, kam směrovat svůj další život.

Pořad Pošta pro tebe můžete sledovat 28. 9. 2014 od 17,55 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Jan Kroupa

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !