Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 15.02. 2019
Dnes má svátek Jiřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Seriál Letiště – Anna má dceru Anežku

17. 02. 2007 | Novinky

Je hluboká noc. Anna (Anna Šišková) s Václavem (Maroš Kramár), za doprovodu vesnického lékaře, doráží nad ránem do nemocnice. Tam je dítě uloženo do inkubátoru. Jeho stav je nejasný.


Karel (David Matásek) s Petrou (Zuzana Norisová) přicházejí domů. Řeší události proběhlé noci. Karel porodil své vlastní dítě! Petru celá událost velmi zasáhla. V nervozitě skončí návrat domů hádkou.


V porodnici lékaři kontrolují dítě. Po chvilkovém napětí se ukáže, že je v pořádku. Anna je v rámci možností také v pořádku. Rozhodne se nakonec dát holčice jméno po mamince – Anežka.


Novomanželé jsou šťastní. Václav volá dobrou zprávu na Točnou, kde začíná oslava.


Růžena (Milena Dvorská) vyprovází Jaroslava (Alios Švehlík) na cestu domů. Je naprosto evidentní, že si tito dva velmi rozumějí.


APC, dopoledne. Petra s Karlem přicházejí do práce, oba v rozmrzelé náladě. Tereza (Zuzana Bydžovská) se dozvídá, že Anna porodila. Karel jde k řediteli Filovi (Bob Klepl), kde slyší opět samé výtky. Karel má ale v hlavě jenom porod. Stal se otcem, odrodil své vlastní dítě. Fila mu připomíná, že se dítěte veřejně vzdal na Annině svatbě a že tohle otcovství si určitě neužije.


Jaroslav je hlavou v úplně jiném světě a svou družku víceméně ignoruje. Vznikne hádka, která skončí Janiným (Eva Leinweberová) pláčem. Jaroslava to příliš nedojímá a jde spát. Jana skončí schoulená na gauči v obývacím pokoji. Takhle si soužití s Jaroslavem nepředstavovala. Jak dlouho to může ještě vydržet?


Krátce po poledni probudí Janu tajně odcházející Jaroslav. Růžena zorganizovala návštěvu nemocnice. Jaroslav u toho přeci nemůže chybět a na Janu se jaksi zapomnělo, Jaroslav si ani vzdáleně nevzpomene, že by vzal Janu s sebou. Jana je z toho nešťastná. Cítí se odstrčená a zapomenutá.


Čtěte také co se v seriálu nepovedlo:
Seriál Letiště - králík Karlík


Čtěte také:
Seriál Letiště čeká svatba
Seriál Letiště – 52. díl Trauma


ZUZI
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !