Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.05. 2020
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chytrá žena

Show Jana Krause pokračuje v natáčení nových dílů

23. 05. 2020 | Televizní tipy
Oblíbený pořad Show Jana Krause začíná natáčet premiérové díly od úterý 26. května tradičně v Divadle Archa. Vzhledem k současným bezpečnostním opatřením kvůli koronaviru se bude show odehrávat pro menší počet diváků, a ne před tradičně vyprodaným hledištěm. Jaký bude způsob výběru diváků?

V souladu s vládou nařízenými mimořádnými opatřeními proti šíření koronaviru se natáčení SJK bude odehrávat jen s osobní účastí části publika. Pokud už má někdo zakoupené vstupenky, pravidla budou jednoduchá a pro všechny stejná. Na stránce https://showjanakrause.cz/vstupenky/vstup-na-nataceni-sjk/ si najde formulář. Ten bude zpřístupněn pro nejbližší (úterní) natáčení SJK vždy každou středu ráno v 8.00.

Show Jana Krause pokračuje v natáčení nových dílůChce-li se ho divák zúčastnit, ve formuláři vyplní jméno, číslo zakoupených vstupenek, telefon a e-mail. Podle času odeslání formuláře pak produkce pořadu stanoví pořadí. Každou neděli ve 22.00 se možnost vyplnění formuláře uzavře a divák dostane vědět, zda se vešel mezi povolený počet diváků, jejichž počet je v den natáčení SJK povolen ministerstvem zdravotnictví.

Pokud někdo vyplní formulář, a nakonec se rozhodne, že o natáčení nemá zájem, stačí zaslat informaci na e-mail pokladna@divadloarcha.cz, a to nejpozději do neděle 22.00, kdy se formulář uzavře. V případě, že se přihlášený divák nevejde na natáčení SJK, bude e-mailem informován o způsobu kompenzace neuplatněných vstupenek. Ti, kdo nevyplní formulář, a jsou majiteli platné vstupenky na natáčení SJK, najdou na stránkách www.showjanakrause.cz informaci o možnosti a podmínkách kompenzace.

Během natáčení SJK budou stejně jako při natáčení dalších pořadů Primy dodržována veškerá nařízená hygienická opatření, jako například dezinfekce na ruce, povinné roušky i stanovené odstupy mezi diváky. Produkce dále prosí diváky, aby do divadla přicházeli bez jakýchkoli příznaků respiračních onemocnění (zvýšená teplota, rýma, kašel ad.), a chránili tak sebe i ostatní. Bar i šatny Divadla Archa budou prozatím uzavřeny. K dispozici budou pouze toalety.

Jan Kraus k obnovení natáčení dodává: „První pokaranténní natáčení. Přes všechna nezbytná opatření přece jenom s diváky! Ty nahradit nelze, a tak se na ně taky těším!“
Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show opět každou středu večer na Primě.

Obnovenou premiéru Show Jana Krause uvidí diváci poprvé ve středu 27.5. 2020 ve 21.35 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Show Jana Krause pokračuje v natáčení nových dílů:

Show Jana Krause pokračuje v natáčení nových dílů
Show Jana Krause pokračuje v natáčení nových dílů
Show Jana Krause pokračuje v natáčení nových dílů
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !