Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Menu pro Emu - Koko má EmuMenu pro Emu - Koko má Emu Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.04. 2020
Dnes má svátek Dušan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 12. díl - Ženské zbraně

18. 02. 2020 | Televizní tipy
12. díl nového televizního seriálu Slunečná nese název „Ženské zbraně“ a sledovat jej můžete 18.2. 2020.Týna se čím dál víc sbližuje s Jankem. Neví, že Roman zatím shání veškeré podklady na Slunečnou, aby ji mohli případně koupit.

Roman informuje Janka a vypadá to, že kdyby ji koupili, tak je to opravdu zlatý důl. Janek se projevuje jako obchodník, přemítá o tom, že Sylvě a Týně nabídne tak zajímavou cenu, že mu statek prodají. Týna se rovnou zeptá, jestli chce Linhart statek koupit?

Janek v tom trochu bruslí, ale potvrdí, že hledají investici tady v okolí. Týna dá jasně najevo, že Slunečná - 10. díl - Krávystatek neprodá! Za žádnou cenu. Janek se rozhodne, že statek nekoupí. Nechce si Týnu pohněvat. Roza ale najde veškeré materiály ke koupi statku v koši u Vildy v pokoji. Tím se o úmyslu koupit statek všichni dozvědí. Týna je naštvaná, protože jí Janek tvrdil, že jde jen o investici tady v okolí. Ale z těch materiálů je jasný, že jde konkrétně o statek a pastviny.

Sylva je nadšená, rovnou řekne, že ona mu svoji polovinu prodá. Janek z Týni-na chování pochopí, že se něco děje a Týna mu potvrdí, že materiály četla. Ja-nek ji přesvědčí, že v koši byly proto, že z úmyslu koupit sešlo. Týna Jankovi věří, ale Linhartovi ne. A když na statek dorazí Řehák, aby nachystal posílení rozvodných sítí pro fotovoltaickou elektrárnu, tak se Týna naštve. Když se Ja-nek a Vilda objeví, tak na ně namíří pušku a vyhodí je.

Profesor – přijede za ním jeho syn Jiří, aby mu oznámil, že zemřela jeho matka, manželka Profesora. Mezi profesorem a synem není žádný velký vztah, ale syn slíbil matce, že přiveze Profesora na její pohřeb. Tak to dělá. Profesora zpráva zasáhne, skoro upadne Tonymu pod kola traktoru. Jeho syn si myslí, že zase pil, ale všichni to jednoznačně odmítnou. Profesor nepije! Syn jim nevěří, prozradí, že celou rodinu svým chlastáním zatáhnul do dluhů. Roza chce, aby se usmířili, tak nechá Kohoutovi pokazit auto.

A ten musí zůstat přes noc. V noci jen Profesorovi řekne, že Kateřina-jeho dcera mu nikdy neodpustí. Profesor je zničený. Druhý den ho oblékají na pohřeb a Kohout vidí, že Profesor nic nemá, i sako a košili mu musí půjčit. Odjíždějí na pohřeb. Kohout přiveze Profesora, který je totálně na mol. Pro Kohouta to není překvapení, pro něho je Profesor alkoholik. Roza ho přemluví, aby jí ho pomohl odvést aspoň do pokoje.

Nechce, aby ho viděl někdo opilého. Kohout jí teda pomůže. Profesor pak všem řekne, proč tenkrát začal pít, zabil při autonehodě tři lidi. Pitím se snažil na to zapomenout. A zničil tak svoji ženu a své děti. Je vrah! Profesor si koupí lahev rumu u Konvičkové a celou ji vypije. Roza ho opět přikryje.
Lída zjistí, že Zdeněk přepsal vilu v Praze na někoho jinýho. Je napsaná na ně-jakou akciovku. Lída si myslí, že je to pomsta za to, že ho v minulém díle vyho-dila. Franta se bojí, jestli se tátovi něco nestalo. Lída s Kratinou hučí do Franty, aby jel do Prahy za Zdeňkem zjistit, co se stalo. Druhý den jede Franta k vile, ale tam už je hlídač, který ho nechce pustit dovnitř. Nakonec se Zdeňkovi dovolá a zjistí, že je Zdeněk u přátel-Průchů.

Jde tam za ním, ale Zdeněk stále tvrdí, že jde jen o rekonstrukci vily. Při odcho-du od Průchů mu Průchová řekne, aby si Zdeňka odvedl, protože je s ním těžký soužití, a navíc není pravda, co mu o vile řekl. Přišel o ni! Když se to Lída dozví, tak hned nastoupí na Frantu, aby Zdeňka přivezl k nim. Ale nakonec jede s Frantou k Průchům, ke Zdeněk konečně přizná, že problém s vilou je.

Ale věří, že to zvládne. Kobliha, rodinný přítel a bývalý soudce narovinu Lídě a Frantovi řekne, že s vilou se může Zdeněk rozloučit, protože si špatně přečetl smlouvu. Zdeněk se vrací bydlet k Vackům a Lída se tváří smírně. Ale o vilu budou bojovat. Štěpán sehnal starý sudy od piva, chce do nich ukládat pálenku a pak ji prodávat.

O seriálu Slunečná:


ČR 2019. Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a další. Režie L. Kodad

12. díl nového pořadu Slunečná můžete sledovat 18.2. 2020 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkuz se těším na další díl. Bezva herecké obsazeniSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
...Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles