Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Menu pro Emu - Koko má EmuMenu pro Emu - Koko má Emu Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.04. 2020
Dnes má svátek Dušan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stolu

27. 02. 2020 | Televizní tipy
15. díl nového televizního seriálu Slunečná nese název „Rytíři hranatého stolu“ a sledovat jej můžete 27.2. 2020. Roman ubezpečuje Matějku, že přes Sylvu koupí Slunečnou. Hana to zjistí a informuje Janka. Ten zajede do firmy, seřve Romana a projekt zastaví. Roman si to ale nenechá líbit a zavolá Johnovi. Když se to Janek dozví, tak zuří, protože Roman chce, aby o projektu hlasovali.

Janek řekne Johnovi, že Roman mu neukázal materiály, které vyčíslují skutečné náklady na Slunečnou. Nezapočítal náklady na rekultivaci. Takže ten projekt není tak skvělý, jak o něm Roman mluví. Johnův zájem o Slunečnou tím pádem ochladl. A když chce Roman hlasovat, tak zjistí, že John dal právo hlasovat Jankovi za sebe. Roman má obavy, že se kvůli tomu dostane do problémů s Matějkou. Slibuje, že se Slunečné nevzdá.

Slunečná - 15. díl - Zrození nepříteleZdeněk objednává u Týny jednolůžkové pokoje pro své přátele. Julie prozradí, že Zdeněk je členem rytířského spolku. A ten se sejde na Slunečné, protože Zdeněk přišel o vilu. Spolek zasedá, domlouvají se na částce, kterou dají dětem z dětského domova. Všichni dávají dvacet tisíc, ale Zdeněk chce dát méně, kvůli rekonstrukci vily. Týna ho zachrání, když před ostatními rytíři řekne, že Zděnek už přispěl na děti, kterým na statku zakoupil pobyt. Zdeněk sice neví, o čem Týna mluví, protože se nic takového nestalo, ale raději souhlasí.

Lída se od ženských dozví, že mají rušit polední autobus. Lída zjistí, že za tím je starosta Chojčic Hrabal. Nechce na polední autobus přispívat. Pozve ho do hospody. Myslí si, že ho přemluví, ale Hrabal si stojí za svým-v Chojčicích tím autobusem nikdo nejezdí, takže on nebude vyhazovat peníze. Nakonec všechno vyřeší Štěpán, který je přítomen tomu, jak se Hrabalův syn v hospodě opíjí a rozbíjí věci. Štěpán ho uklidní, ale Hrabalovi řekne, že všechno ohlásí na poli-cii, navíc jim Hrabal způsobil v hospodě velkou škodu a mají i ušlý zisk, takže podá trestní oznámení…pokud nepřispěje na autobus. Hrabal povolí a příspě-vek přislíbí.

Sylva má strach, že by se s ní Vilda mohl rozejít, tak předstírá, že je pravděpo-dobně těhotná. Vilda je rád, svěří se se zprávou Jankovi. Ten se tak neraduje, znovu Vildovi opakuje, že Sylva s ním je jen proto, že si myslí, že je Vilda Li-nhart. Až se dozví, že je jen Linhartův řidič, tak se na něho vykašle. Ale Vilda tomu nevěří a poprvé zazní, že by měli jít s pravdou ven-jak to teda je? Kdo je doopravdy Linhart a kdo Vilda. Protože pokud je Sylva opravdu těhotná, tak se Vilda samozřejmě bude chtít se Sylvou oženit. Hana bere situaci do svých ru-kou. Zajede do Slunečné a chce po Sylvě, aby si udělala těhotenský test. To už i Běta pozná, že Sylva kecá. Ale Hana Sylvu k testu přemluví. Ukáže se, že Sylva lhala, těhotná není. Tak musí zavolat Vildovi a říct mu to. Vilda je zkla-maný.

O seriálu Slunečná:


ČR 2019.  Režie: L. Kodad. Hrají: E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a další.

15. díl nového pořadu Slunečná můžete sledovat 27.2. 2020 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !