Ve Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – ClaudiaVe Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – Claudia Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 03.04. 2020
Dnes má svátek Richard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 19. díl - Hrdina a superhrdina

12. 03. 2020 | Televizní tipy
19. díl nového televizního seriálu Slunečná nese název „Hrdina a superhrdina“ a sledovat jej můžete 12.3. 2020. Janek se vrací na statek. Zkusí Týnu svádět, ale Týna to od-mítá. Budou jen kamarádi. Štěpán mu dává ochutnat svoje pálenky a vyzvídá, kam chodí do hospod Linhart.

Janek předstírá, že neví, ale Štěpán už má plán. Udělá z Janka svého společníka a on mu na oplátku pomůže dostat Štěpánovu pálenku do lepších hospod. Janek nic neslíbí. A jde pomoct Týně. Když s Týnou končí práci, tak se ukáže, že je zaseknutý zámek u dveří do chlívku a ti dva se nemůžou dostat ven. Musí zde zůstat přes noc. V noci se chce Týna k Jankovi přitulit, ale Janek jí zdůrazní, že mu nejde o jednu noc, chce vztah.

Slunečná - 19. díl - Potíže s mladou i se starouTýna popře, že vůbec o něčem takovým přemýšlela a odtáhne se. Ráno je ve chlívku objeví Julča. Týna pak nese Jankovi snídani, ale zrovna je u něho Štěpán. Janek zachrání situaci a řekne, že je snídaně pro jeho šéfa. Při té příležitosti se Týna dozví, že budou Štěpán a Janek obchodní partneři. Týna pak prosí Janka, aby odjel. Už to, že by byl se Štěpánem obchodní partner ji děsí. Byli by si pořád na očích. Janek nerad odjíždí.

Zdeněk je zcela v moci Lídy, která teď určuje, jak má vypadat, aby působil na ostatní ve vsi jako nesvéprávný. Nechá jít Zdeňka ven jen v pyžamu, i když je zima. Samozřejmě mu slibuje, že pro něho hned doběhne. Ale když Zdeněk odejde, tak se rozhodne, že ho nechá v té zimě o něco déle. A jde se zatím udělat po ránu hezkou.

Ale přiběhne za ní Dolejšová se Slaninovou, že je Zdeněk na stromě. Lídě nezbude než běžet s mokrou hlavou za Zdeňkem. Venku pořádně promrzne. A nastydne. Ukáže se, že je to Zdeňkova odplata za to, že ho nechala Lída na mrazu. Lída přinutí Frantu, aby vzal Zdeňka do hospody. Je to další Lídina pomsta, protože mezi lidmi musí Zdeněk předstírat, že je nesvéprávný. A v hospodě mu Konvičková poradí, aby se tím svým nesvéprávným chováním víc bavil, vždyť jako nesvéprávný může všechno. I lézt Lídě pořád na nervy. Roza čelí nátlaku dvou manažerů, kteří mají na statku školení. Jeden z nich ji totiž poznal a chce si s ní zase užít sex.

 Profesor Rozu před manažery varuje, ale Roza si je jistá, že je zvládne. Večer manažeři v hospodě pijí a pěkně to roztáčejí. Když už je hospoda prázdná a Roza počítá dýška, tak se objeví dva manažeři a chtějí Rozu znásilnit. Zakročí Profesor, který je berlou praští, až usnou. Druhý den nabízejí manažerům, že buď uklidí hospodu, nebo zavolají policii. Manažeři vzpupně trvají na policii, protože tvrdí, že Roza je prostitutka. Když ale dorazí Vetrák, tak už tak silní nejsou a přistupují na to, že svoji vinu vykoupí úklidem.

O seriálu Slunečná:


ČR 2019.  Režie: L. Kodad. Hrají: E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a další.


19. díl nového pořadu Slunečná můžete sledovat 12.3. 2020 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Kraslice