Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 30.09. 2020
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 37. díl - Kruté překvapení

27. 08. 2020 | Televizní tipy
37. díl nového televizního seriálu Slunečná nese název „Nenechat se otrávit“ a sledovat jej můžete 27.8. 2020. Janek nechal udělat u Sama geologický průzkum pozemků, které koupil od Strnada. Týna se od Strnada dozvídá, že Janek koupil jeho pozemky. Strnad mu přepíše i ozdravovnu, která na pozemcích stojí. Strnad je přesvědčený, že vše koupil Janek pro Týnu, a tak jí to i podává.

Týna je dojatá. Ale když přijede za Jankem do kanceláře, tak se tam náhodou setká s Predragem a zjistí, pro koho Janek pozemky koupil. A její vztah k Jankovi ochladne. Zdeněk se chystá odjet na soud, kde má v jeho prospěch svědčit Štěpán. Zdeněk a Kobliha si od svědectví Štěpána slibují, že soud uzavře záležitost s vilou ve Zdeňkův prospěch. Jenže Štěpán nepřijede. Zdeněk je naštvaný, protože návrat jeho vily je v ohrožení.

Slunečná - 37. díl - Kruté překvapeníŠtěpán nakonec přijede domů a vysvětluje, že měl se Satrapou havárku. Zdeněk mu to nevěří. Z rozčilení se mu udělá špatně a Štěpán a Konvičková ho zavedou k Bětě, která ho dává do pořádku, řekne mu, že má vysoký tlak z rozčilení. Štěpán se chce usmířit, ale Zdeněk je neoblomný. Až když potvrdí Vetrák, že Štěpán měl opravdu havárku a zachránil chlapa z havarovaného auta, tak uvěří.

Linhart usiluje o Denisu. A zatím se mu nedaří. Pozve ji na večeři, ale Denisa tvrdí, že má koncert. Denisa začne tajně spřádat plány, aby Johna nažhavila. Domluví se s novinářkou, že ji vyfotí na titulku bulváru s modelem Damiánem Ditrichem. Věří, že John bude žárlit. I Hana ho varuje, aby si s Denisou nezačínal. Jenže John už na nikoho nedá, Denisa ho zajímá. I když se spolu vyspí tak Denisa tvrdí, že ve vztahu nechce pokračovat.

O seriálu Slunečná:


ČR. Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie L. Kodad

37. díl nového pořadu Slunečná můžete sledovat 27.8. 2020 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !