Zazimování begóniíZazimování begónií Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 05.12. 2020
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak získat kočičí pozornost? Pomocí nadýchané masové dobroty

26.10. - 1.11. 2020 | Aktuální soutěže

salámky Brit pro kočky

Kočky jsou na rozdíl od psů nastavené odlišně – mají rády svůj prostor a dělají jen to, co chtějí. Jsou to svérázní tvorové, kteří svou závislost na člověku neradi dávají najevo. Moc dobře rozumí, když na ně voláme, jen jim to mnohdy bývá úplně jedno. Proto je potřeba si pro společnou hru získat jejich náklonnost.

Získat si její pozornost, to je oč tu běží


Hra s člověkem do kočičího života prostě neodmyslitelně patří. Věděli jste, že si vaše šelma potřebuje hrát klidně i dvakrát denně? A že zrovna nemá na dovádění chuť? Její pozornost může upoutat obyčejné vrznutí dveří od ledničky či spíže nebo prostě jen správný pohled na místo, kde bývají dobroty většinou schované. To už se kočičí zvědavec stěhuje do kuchyně a vyčkává, jaký zajímavý podnět mu jeho člověk poskytne. A je to tu! Je to měkké, je to nadýchané, je to voňavé, je to masové… A určitě to bude i lahodné. Dobrá! Jdeme si hrát.
salámky Brit Care CatKočky se baví aktivitami, které připomínají lov. Hra je pro kočky nesmírně důležitá. Snižuje stres, posiluje jejich přirozené instinkty a udržuje je v duševní i fyzické kondici. Díky společným hrám navíc můžete odstranit nežádoucí kočičí nápady, které jsou leckdy jen reakcí na nedostatek „loveckých aktivit“.

Z přírodních ingrediencí a bez chemie


Ať už jde o oživení běžného jídelníčku kočky nebo společnou zábavu, kdy má správná odměna cenu zlata, nové salámky Brit Care Cat Sausages zabodují vždy. Konzistence jemně šlehaného paté s přírodním složením a vysokým obsahem masa z nich dělá rafinované lákadlo. Volit můžete mezi dobrotou z lososa, hovězího nebo kuřecího, přičemž všechny tři receptury neobsahují obiloviny, sóju, cukr ani barviva nebo geneticky modifikované organismy.

Měkká struktura Brit Care Cat salámků dodává organismu kočky tekutiny a zaujme i ty největší kočičí čiperky. Podávat je můžete ke granulkám nebo přímo z ruky ze střívka. Ať se chystáte zatraktivnit granulovanou stravu nebo servírovat trochu nadýchaného paté rovnou z ruky, získáte určitě tu nejbdělejší pozornost.
salámky Brit Care Cat

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíček nových salámků a kapsiček řady Brit Care Cat probíhá od pondělí 26. října do 1. listopadu 2020.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček složený z nových salámků a kapsiček řady Brit Care Cat v hodnotě 600 Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 2. listopadu 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. listopadu 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď najdete na www.krmivo-brit.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !