Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 04.07. 2020
Dnes má svátek Prokop
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 2 balíčky pro detoxikaci těla a hubnutí

18.05. - 24.05. 2020 | Aktuální soutěže
jarní detox s Naturhouse


Jak nastartovat organismus? Zkuste jarní detox


Není pochyb o tom, že jaro je tady i se vším, co nabízí. Spolu s jarem na spoustu z nás přicházejí také myšlenky na zbavení se přebytečných kil a celkové zlepšení životního stylu. Přece jen léto přijde brzy a bylo by skvělé letos konečně dodržet ono předsevzetí zhubnout do plavek. Místo drastických diet a hladovění ale raději vyzkoušejte jarní detox, který vás nabije energií. Jak na něj? Hubnutí rozhodně nemusí být trápení, zkuste si to letos užít a jít do toho s radostí a odhodláním.

jarní detox s Naturhouse
Detoxikace zbavuje tělo škodlivých látek, které mohou vést k poruchám tělesných funkcí. Výsledkem by měla být harmonizace organismu, pocit zdraví a přívalu nové energie. Očistu si určitě dopřejte, pokud vás trápí bolesti hlavy nebo kloubů, trávicí potíže nebo cítíte neustálou únavu a vyčerpání. Příznaky, že tělo potřebuje vyčistit, jsou také problémy se spánkem, časté nachlazení a další nemoci.

Trápí vás únava? Chybí vám elán a energie? Chtěli byste během s příchodem teplých dnů očistit své tělo a cítit se lépe? Nebo jen toužíte shodit nějaké to kilo navíc, které jste nabrali přes zimu a nevíte, jak začít? Slyšeli jste pojem detoxikace a očista organismu?

Máme řešení pro všechny, kteří chtějí nejen zhubnout,

ale zároveň detoxikovat své tělo!

Balíček na 3 týdny na hubnutí

Balíček na 3 týdny obsahuje:

Výživový plán na 3 týdny
Cílové potravinové doplňky
10 rad pro hubnutí a detoxikaci
Exkluzivní recept

Kromě exkluzivních produktů na bylinné bázi získáte také cenné rady co konzumovat, abyste podpořili očistu vašeho organismu a cítili se plni sil a energie.


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky pro detoxikaci těla a hubnutí probíhá od pondělí 18. května do 24. května 2020.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

2 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají Balíček na 3 týdny pro hubnutí a detoxikaci těla od Naturhouse.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. května 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. června 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Více informací a nápovědu k soutěži najdete na stránkách Naturhouse
nebo na Facebooku
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !