Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 28.10. 2020
Dnes má svátek státní svátek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 2 neporazitelné bojovníky proti mastnotě

30.07. - 5.08. 2018 | Aktuální soutěže
SMAC express


Noční můrou všech domácností je bezpochyby nepříjemná vrstva mastnoty, která vzniká třeba při vaření v kuchyni nebo venkovním grilování. Naštěstí existuje snadné a okamžité řešení, jak s mastnotou jednou pro vždy zatočit. Povolejte na pomoc odmašťovače SMAC Express Multi a SMAC Express Ultra.

SMACOdmašťovače SMAC Express Multi a SMAC Express Ultra jsou neporazitelní bojovníci proti mastnotě a špíně na všech površích. Pomocí jejich koncentrovaného složení hravě odstraníte jakoukoli mastnotu a díky jejich antibakteriálnímu složení okamžitě dezinfikujete postižené místo. Použití čisticích prostředků je snadné a rychlé.

Dokonale čistá kuchyň s SMAC Express Ultra

Znečištěná kuchyň patří minulosti. Zatočte s odolnými skvrnami na sporáku a troubě, odstraňte mastnotu z digestoře a připravte pracovní desku na vaše kulinářské experimenty. Odmašťovač SMAC Express Ultra vám ulehčí práci v kuchyni a zanechá za sebou příjemnou a svěží citronovou vůni.

Multifunkční SMAC Express Multi

Hravě si poradí s nečistotami a mastnými skvrnami na různých površích nejen v domácnosti, ale třeba i v garáži a na zahradě.  Je ideální pomocník při čištění grilů a plastového zahradního nábytku. Poradí si i se skvrnami od motorového oleje a odstraní mastnotu z většiny látek. Použít jej můžete i na vyčistění límečků u košile nebo na fleky od trávy a kakaa. Nezanechává stopy, jen příjemnou vůni.

Pozvěte na pomoc neporazitelné bojovníky proti mastnotě i k vám domů! Vyzkoušejte i nové SMAC Express Na vodní kámen a SMAC Express Koupelna.

přípravky SMAC Express

Pravidla soutěže:
Soutěž o čisticí prostředky SMAC Express Na vodní kámen a Koupelnu probíhá od pondělí 30. července do neděle 5. srpna.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


10 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá čisticí prostředky SMAC Express Na vodní kámen a Koupelnu.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 6. srpna  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. srpna 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na webu www.smac-cistice.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky