Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 10.07. 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 2 Steam parní mopy od Viledy

11.11. - 17.11. 2019 | Aktuální soutěže
Steam parní mop od Viledy
Dokonale čistá podlaha

bez chemikálií


Nablýskaná podlaha je dobrou vizitkou každé domácnosti. Jenže udržet ji čistou stojí nemalé úsilí. Jestli vás už nebaví neustálé napouštění a tahání těžkých kýblů, neefektivní a časově náročné vytírání, je na čase vyzkoušet úklidového asistenta jedenadvacátého století. Nechte se ohromit parním mopem Steam XXL Power lines od Viledy. S jeho pomocí bude vaše podlaha zářit čistotou coby dup.

Plochý elektrický Steam mop XXL Power lines zajistí, aby vaše podlaha byla hygienicky čistá a to bez použití chemických přípravků. K úklidu totiž využívá horkou páru, která zabije až 99,9 % bakterií. Stačí jen nalít obyčejnou vodu do určené nádobky, zapnout a do patnácti sekund je mop připravený do akce. Množství páry si můžete během úklidu jednoduše nastavit, jak zrovna potřebujete. Podlaha tak bude brzy opět suchá a krásně lesklá. Nádržka pojme až 400 ml vody, což krásně vystačí až na 28 minut úklidu. Pokud potřebujete vytřít větší plochu, jednoduše stačí vodu dolít a během okamžiku můžete ve vytírání pokračovat.
parní mop od Viledy

Pravidla soutěže:
Soutěž o 2 Steam XXL Power lines od Viledy probíhá od pondělí 11. listopadu do neděle 17. listopadu 2019.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

2 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají parní mop Steam XXL Power lines od Viledy.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. listopadu a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 1. prosince na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách Vileda
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !