Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 11.07. 2020
Dnes má svátek Olga
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 3 balení PRIMULUS – doplněk stravy pro moderního muže

18.05. - 24.05. 2020 | Aktuální soutěže
PrimulusDle Harvard Health Publication je normální hladina testosteronu u zdravých mužů mezi 270 a 1070 ng/dl. S přibývajícím věkem se ale hladina testosteronu snižuje zhruba o 1 % až 2 % za rok, a to již od 25. až 30. roku života.

Není dokázáno, zda je klíčovým faktorem samotné stárnutí či obecně menší starost o zdravou životosprávu u starších mužů. Dostatek testosteronu je přitom důležitý pro dobrou náladu a motivaci, budování svalové hmoty a spalování tuku a také pro zdravé sexuální libido. Dobrou zprávou však je, že hladinu testosteronu lze ovlivnit, a to jak stravou, cvičením, tak fyzickou pohodou či sexem. Pomoci může také v České republice vyvinutý přírodní doplněk stravy Primulus.

Složení :

Primulus je vyvinutý pro moderního muže, snižuje únavu přes den, zabraňuje nemocem, zlepšuje náladu, zvyšuje libido, podporuje rychlejší nabírání svalové hmoty a zlepšuje celkovou regeneraci organismu. Je složen z látek, které přirozeně podporují zvyšování hladiny testosteronu.
Primulus    • Zinek
    • Vitamin D3
    • Hořčík
    • Vitamin B6
    • Vitamin C
    • Selen
    • Pískavice řecké seno
    • Kotvičník zemní
    • Extrakt z černého pepře
PrimulusPravidla soutěže:
Soutěž o doplněk stravy Primulus probíhá od pondělí 18. května do 24. května.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balení produktu PRIMULUS na jeden měsíc.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. května 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. června 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete v textu nebo na webu Primulus.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !