Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 29.11. 2020
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 3 balíčky pečující kosmetiky Dove

19.10. - 25.10. 2020 | Aktuální soutěže

Projekt Dove a Tesco

Značka Dove a Tesco letos v říjnu opět spojují své síly


Po loňském úspěchu se značka Dove rozhodla i v letošním roce podpořit měsíc říjen svojí kampaní Help a girl, která běží exkluzivně pouze v obchodním řetězci Tesco. Z každého modrého prodaného produktu Dove bude věnována 1 koruna Centru Anabell, které pomáhá osobám s poruchami příjmu potravy.

Z celosvětově realizovaného průzkumu Dove totiž vyplývá, že mnoho dospívajících dívek není spokojených se svým tělem, a to se tak stává zdrojem jejich úzkostí. Dove proto provedl lokální průzkum u dospívajících Češek a Slovenek ve věku 10 – 17 let. Tak jako v případě zbytku světa, i v našem regionu míra sebedůvěry přímo úměrně roste s mírou spokojenosti s vlastním tělem. Toto uvažování chceme Projektem sebedůvěry Dove změnit!
PROJEKT SEBEDŮVĚRY DOVE

Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 balíčky pečující kosmetiky Dove probíhá od pondělí 19. října do 25. října.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíčky nadité pečující kosmetikou Dove.Projekt sebedůvěry Dove


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. října 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. listopadu 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete v příručce Sama sebou, která je volně ke stažení zde.
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !