Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stoluSlunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stolu Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.02. 2020
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 3 nabité karty do UGO Salaterií v hodnotě 500 Kč

27.01. - 2.02. 2020 | Aktuální soutěže
UGO snídaně


Začněte den s radostí díky zdravé a vydatné snídani


Chybí vám ráno energie a nechce se vám vstávat? Nebo máte hned po probuzení špatnou náladu? Zkuste si zpříjemnit den hned na jeho začátku a dopřejte si třeba snídani na vidličku. V zimě je totiž vydatná snídaně přesně to, co vás probere, abyste vykročili do nového dne s radostí a úsměvem. Snídani přesně podle svého gusta si lehce vyberete v UGO Salateriích. Vsaďte třeba na sladké matcha palačinky, teplý muffin nebo na klasická vajíčka.

Nezáleží na tom, jestli budete snídat v osm, nebo v deset ráno. Každému vyhovuje něco trochu jiného. Důležité je, co si k takové snídani dáte. Rozhodně nešetřete na živinách. Když po ránu doplníte tělu zdravé tuky, kvalitní bílkovinu, spoustu vlákniny, vitamíny a minerální látky v podobě vyváženého talíře, tak vás zaručeně čeká den plný energie i dobrých nápadů.

Snídaně umí být také pojistkou ve dnech, kdy si nezvládnete včas dojít na oběd. Když si dáte voňavou snídani z UGO Salaterie, nemusíte mít strach, že místo produktivního dne budete bojovat s únavou a ospalostí i přesto, že další jídlo přijde až později.
Všechny teplé snídaně jsou v UGO Salateriích připraveny přímo na místě z čerstvých surovin a k tomu skvěle chutnají. Vybrat si můžete podle chuti ze sladké nebo slané varianty.

Energii vám dodá teplý muffin s vaječnou frittatou či šťavnaté avokádo z grilu, život osladí matcha palačinky s čerstvým ovocem. Na mlýnku voní prémiová bio káva Lavazza Alteco
a po ránu zahřejí české čaje Leros. Snídejte zdravě každý den do 10:30 hodin.
UGO snídaňové menu

Pravidla soutěže:
Soutěž o karty do UGO Salaterií probíhá od pondělí 27. ledna  do neděle 2. února.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají nabité karty do UGO Salaterií v hodnotě 500 Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 3. února 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 27. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Správnou odpověď najdete na stránkách UGO Salaterií
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !