Slunečná - 12. díl - Ženské zbraněSlunečná - 12. díl - Ženské zbraně Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.02. 2020
Dnes má svátek Liliana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 3 poukázky na nákup do hypermarketů Globus!

2.12. - 8.12. 2019 | Aktuální soutěže
GlobusNadiktujete si vánoční nákup.


Vánoce se blíží a společně s nimi i nákupy. Zkuste si je letos zjednodušit s hypermarkety Globus a mobilní aplikací Můj Globus.

Aplikace Můj Globus a mobilní telefon propojují celý sortiment Globusu a nabízejí řadu vychytávek, díky kterým budou vánoční nákupy o dost jednodušší. Základem je nákupní seznam, který lze sdílet se všemi členy rodiny a každý ho může kdykoli aktualizovat. Ten se dokonce umí i sám přeskládat tak, aby u sebe bylo sdruženo zboží podle jednotlivých segmentů. A co víc, aplikace reaguje na hlas, seznam si můžete sami nadiktovat.

Můj GlobusA co až půjdete nakupovat?


I tady si vystačíte se svým mobilním telefonem. Součástí aplikace není jen zmiňovaný nákupní seznam, ale i technologie Scan&Go. U první položky si v mobilu zapněte foťák a čočku zaměřte na čárový kód. Stačí jej pouze vyfotit a máte nakoupeno. Pokud máte od jednoho zboží více kusů, stačí použít tlačítko plus. Jakmile je položka načtena, automaticky se z nákupního seznamu odškrtne a cena se přičte k celkové hodnotě nákupu, kterou máte pod kontrolou během celého nakupování.

S použitím mobilní aplikace Můj Globus si můžete nákup rovnou skládat do své nákupní tašky, není potřeba chodit ke klasickým pokladnám a zboží vyndávat na pokladní pás a opět jej ukládat do tašky. Pro platbu nákupu slouží samoobslužené pokladny označené Scan&Go, u kterých stačí vyfotit čárový kód, který je umístění na jejich panelu.


Pravidla soutěže:
Soutěž o poukázky na nákup do hypermarketů Globus probíhá od pondělí 2. prosince do neděle 8. prosince 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají poukaz na nákup do hypermarketů Globus v hodnotě 1 000 korun.

.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 9. prosince a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. prosince na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách hypermarketů Globus
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !