Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.08. 2020
Dnes má svátek Hana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 3 poukázky na nákup do hypermarketů Globus!

2.12. - 8.12. 2019 | Aktuální soutěže
GlobusNadiktujete si vánoční nákup.


Vánoce se blíží a společně s nimi i nákupy. Zkuste si je letos zjednodušit s hypermarkety Globus a mobilní aplikací Můj Globus.

Aplikace Můj Globus a mobilní telefon propojují celý sortiment Globusu a nabízejí řadu vychytávek, díky kterým budou vánoční nákupy o dost jednodušší. Základem je nákupní seznam, který lze sdílet se všemi členy rodiny a každý ho může kdykoli aktualizovat. Ten se dokonce umí i sám přeskládat tak, aby u sebe bylo sdruženo zboží podle jednotlivých segmentů. A co víc, aplikace reaguje na hlas, seznam si můžete sami nadiktovat.

Můj GlobusA co až půjdete nakupovat?


I tady si vystačíte se svým mobilním telefonem. Součástí aplikace není jen zmiňovaný nákupní seznam, ale i technologie Scan&Go. U první položky si v mobilu zapněte foťák a čočku zaměřte na čárový kód. Stačí jej pouze vyfotit a máte nakoupeno. Pokud máte od jednoho zboží více kusů, stačí použít tlačítko plus. Jakmile je položka načtena, automaticky se z nákupního seznamu odškrtne a cena se přičte k celkové hodnotě nákupu, kterou máte pod kontrolou během celého nakupování.

S použitím mobilní aplikace Můj Globus si můžete nákup rovnou skládat do své nákupní tašky, není potřeba chodit ke klasickým pokladnám a zboží vyndávat na pokladní pás a opět jej ukládat do tašky. Pro platbu nákupu slouží samoobslužené pokladny označené Scan&Go, u kterých stačí vyfotit čárový kód, který je umístění na jejich panelu.


Pravidla soutěže:
Soutěž o poukázky na nákup do hypermarketů Globus probíhá od pondělí 2. prosince do neděle 8. prosince 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají poukaz na nákup do hypermarketů Globus v hodnotě 1 000 korun.

.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 9. prosince a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. prosince na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách hypermarketů Globus
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !