Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 04.07. 2020
Dnes má svátek Prokop
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 4 dárkové boxy pro kočky a psy od ZooRoyal

25.05. - 31.05. 2020 | Aktuální soutěže

ZooRoyal


Všichni zbožňují dárky a jinak tomu není ani u našich zvířecích kamarádů. Máte doma čtyřnohého mazlíčka, který se nechá rád rozmazlovat? Zasoutěžte si o 4 dárkové boxy pro kočky a psy, které připravila společnost ZooRoyal a udělejte svým chlupáčům radostné překvapení!

ZooRoyal je jedním z předních internetových prodejců chovatelských potřeb a krmiva pro zvířata. V sortimentu naleznete všechny potřebné produkty pro spokojené zvíře – od krmiva a pamlsků až po doplňky a hračky. Kromě toho přichází pravidelně s exkluzivními dárkovými boxy pro kočky a psy, ve kterých se ukrývá řada zajímavých produktů.

Co tedy v těchto boxech najdete? ZooRoyal


Neprozradíme, přece vás nepřipravíme o moment překvapení až budete box otevírat! Naznačíme však, že v nich najdete krmivo, pamlsek i hračku. Samozřejmě vždy na míru potřebám kočky a potřebám psa. Vaši domácí mazlíčci budou nadmíru spokojení!


Pravidla soutěže:
Soutěž o dárkové boxy od ZooRoyal probíhá od pondělí 25. května do 31. května 2020. 
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

ZooRoyal

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají dárkový box pro kočku nebo psa od ZooRoyal (dle vlastního výběru).Vyhodnocení soutěže proběhne dne 1. června 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 29. června 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu naleznete na stránce
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !