Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.08. 2019
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 5 poukazů na nákup ve Světě cukrářů

11.02. - 17.02. 2019 | Aktuální soutěže

Svět cukrářů
Pokud jste do nového roku vstoupili s předsevzetím začít se zdokonalovat v pečení dobrot, je nejvyšší čas se do toho opřít naplno!

S pomocníky a surovinami ze Světa cukrářů je jakékoliv pečení hračka, protože zde najdete vše potřebné jak pro začátečníky, tak i pokročilé. To pravé zde seženou i ti, kteří hledají ingredience bez lepku, AZO barviv či geneticky modifikovaných surovin. Nyní má 5 z vás možnost vyhrát poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z e-shopu.

Ať už se rozhodnete péct dort k narozeninám, bábovku k nedělní kávě nebo sušenky pro děti, všechny důležité vychytávky, které k tvoření budete potřebovat, najdete na www.svetcukraru.cz. Pohodlně na jednom místě si můžete vybrat pomůcky na zdobení, formy na pečení, suroviny na výrobu i doplňky k servírování. Z běžné rutiny se tak stane zábava a třeba i koníček. 

Svět cukrářů

Pravidla soutěže:
Soutěž o poukazy na nákup ve Světě cukrářů probíhá od pondělí 11. února do 17. února 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z e-shopu Svět cukrářů.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. února 2019 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. března 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď se dozvíte na stránkách Svět cukrářů
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !