Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.08. 2019
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o ajurvédský zázračný nápoj Swastha Amurtha ze Srí Lanky

15.10. - 21.10. 2018 | Aktuální soutěže
Swastha Amurtha - zdraví ze Srí Lanky


Firma Pafaas www.zdravizesrilanky.cz přináší na náš trh 100 % přírodní ajurvédské produkty ze Srí Lanky. ÁJURVÉDA je nejstarší lidstvu známá nauka o zdraví, léčení, prevenci nemocí a dlouhém životě.

Název ájurvéda je složen ze dvou sanskrtských slov Ájur = život a Véda = věda či nauka, neboli VĚDA O ŽIVOTĚ - NAUKA ŽIVOTA. Ájurvéda je stará věda, která učí cestu k velkému zdraví a dlouhému  plnohodnotnému životu. Není to pouze léčebný systém, ale systém trvalého harmonického stavu těla a duše, který zajišťuje osobní pohodu. Jednoduše řečeno ájurvéda je věda, která je krokem dopředu "Prevence je lepší než léčba" a to je princip ájurvédy. Je to jedinečný krok, protože nás učí, jak žít dobře, předejít nemocem a předcházet problémům, které se mohou vyskytnout.

Firma Pafaas nabízí různé bylinné ajurvédské čaje, detoxikační produkty, zubní pasty, oleje, rozpustné nápoje Samahan (nápoj proti nachlazaní) a nově nápoj Swastha Amurtha.

Swastha Amurtha obsahuje dvě ajurvédské přísady (ovoce) ze Srí Lanky, 

Swastha čaj - zdraví ze Srí Lanky


Tento produkt:


- čistí organismus a detoxikuje
- zvyšuje imunitu
- podporuje trávení
- redukuje bolest kloubů
- uvolňuje zátěž očí

Denní dávka tohoto nápoje pomáhá udržovat vaše tělo zdravé a svěží.

Přípravek Swastha Amurtha také pomáhá při pocitu pálení v chodidlech nohou, nepohodlí spojené s močovým systémem, nadměrným pocením a souvisejícím zápachem těla, bolesti kloubů, jako jsou bolesti kolen a bolesti kotníku a podobně.

Více na www.swastha.cz nebo www.swasthaamurtha.cz

Pravidla soutěže:
Soutěž o nový zázračný nápoj Swastha Amurtha ze Srí Lanky probíhá od pondělí 15. října do neděle 21. října 2018.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají ajurvédský zázračný nápoj Swastha Amurtha ze Srí Lanky.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. října  2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. listopadu 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách nápoje Swastha Amurtha

slevový kod
Speciální sleva 5 % pro čtenářky. Zadejte kód zena11Pa18 pro slevu 5 % z celkového nákupu na www.zdravizesrilanky.cz platí do 31.10.2018
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !