Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.09. 2020
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky bezlepkových dobrot od Extrudo Bečice

3.08. - 9.08. 2020 | Aktuální soutěže
Extrudo

I když nejste celiak, není od věci zařadit do jídelníčku tu a tam i bezlepkové výrobky. Ptáte se proč? Jednoduše kvůli pestrosti a používání odlišných surovin, které by vás do jídelníčku nenapadlo vůbec zařadit.

Extrudované výrobky, mouky a směsi od Extrudo Bečice zohledňují stravovací trendy jako nízký obsah soli, tuku, absenci lepku a naopak vysoký podíl vlákniny nebo minerálů. Jsou vyrobeny například z cizrny, kukuřice, pohanky, amarantu, dýně, čočky, hrachu, jáhel či rýže. Značná část surovin pro výrobu produktů Extrudo Bečice pochází navíc z ekologického zemědělství a je tedy v bio kvalitě. Můžete si tedy dopřát potraviny bez zbytečné chemie.

Trvanlivost výrobků z nich navíc dělá ideální potravinu, kterou můžete mít doma uskladněnou pro „železnou zásobu“, ať už sáhnete po křehkých chlebíčcích, kaších, směsích či moukách.

Každý člen rodiny si najde ve výherním balíčku svého favorita. Vyzkoušejte třeba novinku v podobě pikantních teffových tyček s příchutí chilli či pepře. Při letním pohoštění pro přátele můžete zabodovat rychle připraveným hummusem s extrudovanými tyčkami, cizrnovými lívanečky nebo Falefel burgerem. V soutěžním balíčku najdete i výběr bezlepkových mouk.
Extrudo Crispins

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky bezlepkových dobrot od Extrudo Bečice probíhá od pondělí 3. srpna do 9.srpna 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček bezlepkových dobrot od Extrudo Bečice, obsahující: směs na lívance, hummus, falafele, rýžovou mouku, pohankovou mouku,  jáhlovou mouku, tyčky teff chilli a pepř, tyčky sýrové, křehký plátek amarantový,  křehký plátek dýňový, křehký plátek proteinový a kukuřičnou strouhanku křupavou.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. srpna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. září 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu a inspirativní recepty najdete na www.extrudo.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !