Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.04. 2018
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky džemů Relax 100% z ovoce

12.03. - 18.03. 2018 | Aktuální soutěže
výhra Relax - džemy
Džemování s Relaxem


To pravé „zavařené“ potěšení už není jen záležitostí domácí výroby. Relax 100 % z ovoce přichází se sklenicemi plných ovocných chutí, které jsou bez přidaného cukru. Varujeme vás před intenzivní chutí léta, které se dá jen těžko odolat.

Při výrobě džemů Relax 100% z ovoce je využívána síla přírodního pektinu. Jeho chuť je opravdu intenzivně ovocná, protože není narušena přidaným cukrem. Relax 100% z ovoce je doslazován pouze ovocnou šťávou, neobsahuje žádná umělá dochucovadla, konzervační látky ani barviva. Chuť šťavnatého letního ovoce si lze užít se čtyřmi druhy a to s jahodou, broskví, višní a černým rybízem.

nové džemy Relax 100% ovoce


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky džemů Relax 100% z ovoce probíhá od pondělí 12. března do neděle 18. března 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček všech nových příchutí džemů Relax 100% z ovoce.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. března 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách džemů Relax
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !