Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.03. 2019
Dnes má svátek Emanuel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky džemů Relax 100% z ovoce

12.03. - 18.03. 2018 | Aktuální soutěže
výhra Relax - džemy
Džemování s Relaxem


To pravé „zavařené“ potěšení už není jen záležitostí domácí výroby. Relax 100 % z ovoce přichází se sklenicemi plných ovocných chutí, které jsou bez přidaného cukru. Varujeme vás před intenzivní chutí léta, které se dá jen těžko odolat.

Při výrobě džemů Relax 100% z ovoce je využívána síla přírodního pektinu. Jeho chuť je opravdu intenzivně ovocná, protože není narušena přidaným cukrem. Relax 100% z ovoce je doslazován pouze ovocnou šťávou, neobsahuje žádná umělá dochucovadla, konzervační látky ani barviva. Chuť šťavnatého letního ovoce si lze užít se čtyřmi druhy a to s jahodou, broskví, višní a černým rybízem.

nové džemy Relax 100% ovoce


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky džemů Relax 100% z ovoce probíhá od pondělí 12. března do neděle 18. března 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček všech nových příchutí džemů Relax 100% z ovoce.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. března 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách džemů Relax
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Košík