Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 04.07. 2020
Dnes má svátek Prokop
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky pamlsků Brit Training Snack

25.05. - 31.05. 2020 | Aktuální soutěže

Krmiva Brit
Krmiva Brit


Brit je zastáncem pozitivní motivace, jejímž prostřednictvím páníček naváže se svým psím parťákem skutečnou symbiózu. Samozřejmě pak přichází otázka, jakým způsobem zvíře k tréninku motivovat. Často používané piškoty mají vysoký obsah cukru (a škodí tak zubům i linii) a se zvýšeným obsahem cukru v krvi narůstá i pocit hladu.

Brit Training Snack jsou pro výcvik ideální. Jedná se o pochoutku, která je chutná, nezatěžuje organismus a nemá nežádoucí účinky na chrup psa a jeho aktivitu. Velikost pochoutek je intuitivně rozdělena na varianty S, M, L, XL a Puppies. Mezi jejich další pozitiva patří kaloricky vyvážený a vysoce stravitelný obsah.

Tipy, jak postupovat při výcviku vašeho psa, najdete na www.trainingtips.eu.
pamlsky Brit Training


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky pamlsků Brit Training Snack  probíhá od pondělí 25. května 2020 do 31. května 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček pamlsků Brit Training Snack L v hodnotě 480 Kč. Výhra - pamlsek Brit Training SnackVyhodnocení soutěže proběhne dne 1. června 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 29. června 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu najdete na stránkách krmiva Brit
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !