Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 02.07. 2020
Dnes má svátek Patricie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky repelentů PREDÁTOR proti lezoucímu i létajícímu hmyzu

29.06. - 5.07. 2020 | Aktuální soutěže
Radost z pikniku, letního výletu nebo pohody na koupališti může pěkně pokazit otravný hmyz nebo klíště, které si přinesete domů jako nechtěného hosta. Pokud si ale nechcete nechat zkazit náladu a bát se onemocnění, která může hmyz způsobit, vsaďte na nejsilnějšího bojovníka s hmyzem, který obstojí i v těch nejsložitějších podmínkách.

Klíšťata, komáři a další hmyz  nečíhají jen v lese nebo daleko za městem, ale naopak se hojně vyskytují i v parcích nebo na dětském hřišti. Značka Predator, která se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému lezoucímu i létajícímu hmyzu nabízí hned několik variant ochrany. Portfolio čítá několik druhů účinných repelentů s dlouhou dobou působení. Repelenty Predator jsou testovány jak dermatologicky, tak v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů.
Predator repelent FORTE

PREDATOR REPELENT FORTE

Predator Repelent Forte je účinný repelent se zvýšeným obsahem účinných látek. Působí proti komárům, klíšťatům, muchničkám a dalšímu hmyzu. Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak i na oděv. Účinnost repelentu trvá po dobu 4-6 hodin a je vhodný k delšímu pobytu v přírodě nebo při zvýšené fyzické aktivitě.  Vhodný pro děti od 2 let. Aplikace možná ve svislé i vodorovné poloze.
Obsah a cena: 150 ml za 169 Kč
nebo  NOVÉ kapesní balení 90 ml za 109 Kč

Predator Repelent Bio

PREDATOR REPELENT BIO

Predator Repelent Bio se zvýšeným obsahem účinných látek funguje na bázi přírodních esenciálních olejů (citronelal, eukalyptol, limonen a další). Je 100% BIO, bez parfemace a odpuzuje všechny druhy komárů a klíšťat. Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak i na oděv. Účinnost repelentu trvá minimálně 3,5 hodiny. Vhodný pro děti od 2 let. Aplikace možná ve svislé i vodorovné poloze.
Obsah a cena:  150 ml za 249 Kč

Všechny výrobky z řady PREDATOR koupíte v lékárnách


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky repelentů PREDATOR probíhá od pondělí 29. června do 5. července. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíčky repelentů PREDATOR REPELENT FORTE a PREDATOR REPELENT BIO.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 6. července 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. července 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách www.nasevitaminy.cz

Soutěžní otázka
Ve kterém roce získaly repelenty PREDÁTOR
od lékárníků první místo v kategorii REPELENTY ?
2018
2019
2020
Pro účast v soutěži musíte být přihlášená
Pokud ještě u nás nemáte účet, můžete se zaregistrovat


Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !