Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.08. 2019
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky testů Veroval pro domácí diagnostiku

8.01. - 14.01. 2018 | Aktuální soutěže

Domácí diagnostika Veroval


Máte podezření na vysoký cholesterol? Poradí domácí test Veroval

Vysoký cholesterol je strašák pro stále větší procento populace a nevyhýbá se ani mladším lidem. Vysoká hladina cholesterolu nebolí, avšak pomalu ohrožuje tělo a při zanedbání preventivní léčby může skončit například infarktem. Díky domácímu testu na stanovení hladiny cholesterolu v krvi z produktové řady Veroval od společnosti HARTMANN – RICO sami zjistíte vaši hladinu cholesterolu do tří minut. Test funguje s přesností přeš 96 % a ušetří vám cestu k lékaři.

Neberte antibiotika zbytečně, spolehněte se na domácí CRP test

Hlava jako střep, teplota, bolesti v krku a ucpaný nos. Příznaky typické pro začínající onemocnění. Jak rozeznat, zda se jedná pouze o běžné nachlazení, nebo je třeba navštívit lékaře? Spolehněte se na výjimečnou domácí diagnostickou metodu zvanou CRP test. Díky ní v pohodlí domova zjistíte, zda je vaše onemocnění bakteriálního původu, a je tedy nutná léčba antibiotiky, nebo jde o virové nachlazení, které zvládnete vyléčit běžně dostupnými léky. Balení obsahuje dva CRP testy.

Veroval testy


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky testů Veroval probíhá od pondělí 8. ledna 2018 do neděle 14. ledna 2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček domácí diagnostiky s CRP testem i s testem na zjištění hladiny cholesterolu Veroval.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách domácích testů Veroval
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !