Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.04. 2019
Dnes má svátek Rostislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky testů Veroval pro domácí diagnostiku

8.01. - 14.01. 2018 | Aktuální soutěže

Domácí diagnostika Veroval


Máte podezření na vysoký cholesterol? Poradí domácí test Veroval

Vysoký cholesterol je strašák pro stále větší procento populace a nevyhýbá se ani mladším lidem. Vysoká hladina cholesterolu nebolí, avšak pomalu ohrožuje tělo a při zanedbání preventivní léčby může skončit například infarktem. Díky domácímu testu na stanovení hladiny cholesterolu v krvi z produktové řady Veroval od společnosti HARTMANN – RICO sami zjistíte vaši hladinu cholesterolu do tří minut. Test funguje s přesností přeš 96 % a ušetří vám cestu k lékaři.

Neberte antibiotika zbytečně, spolehněte se na domácí CRP test

Hlava jako střep, teplota, bolesti v krku a ucpaný nos. Příznaky typické pro začínající onemocnění. Jak rozeznat, zda se jedná pouze o běžné nachlazení, nebo je třeba navštívit lékaře? Spolehněte se na výjimečnou domácí diagnostickou metodu zvanou CRP test. Díky ní v pohodlí domova zjistíte, zda je vaše onemocnění bakteriálního původu, a je tedy nutná léčba antibiotiky, nebo jde o virové nachlazení, které zvládnete vyléčit běžně dostupnými léky. Balení obsahuje dva CRP testy.

Veroval testy


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky testů Veroval probíhá od pondělí 8. ledna 2018 do neděle 14. ledna 2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček domácí diagnostiky s CRP testem i s testem na zjištění hladiny cholesterolu Veroval.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách domácích testů Veroval
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !