Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.04. 2019
Dnes má svátek Rostislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky The Simpsons: sirup s NUKLEOTIDY, omega 3 a multivitamíny

3.09. - 9.09. 2018 | Aktuální soutěže
Vitar


Plni očekávání  připravujete vaše dítě poprvé do školy nebo školky a současně máte obavy? Kolektiv dětem prospívá, ale současně vyžaduje schopnost přizpůsobit se novému prostředí a testuje odolnost dítěte. V dětských zařízeních je totiž možnost nákazy běžným onemocněním zvýšená, a proto je kondice dítěte velmi důležitá.
Jen obyčejná viróza ho může vyřadit ze školní docházky na několik dnů až týdnů a vám přinese starosti navíc.nový sirup The Simpsons nukleotidy
Pro vašeho „prvňáčka“ je nejdůležitější pestrá strava s dostatečným přísunem vitamínů. Jejich příjem mohou podpořit moderní doplňky stravy, které zvyšují přirozenou imunitu a tím mohou snížit možnost onemocnění.

Nový sirup s nukleotidy z hravé kolekce The Simpsons dokáže posílit organismus, a proto může být vhodnou prevencí při zátěži imunitního systému. Nukleotidy jsou stavebními kameny nukleových kyselin a pro lidský organismus jsou nepostradatelné. Bez nich není schopná fungovat žádná buňka a jejich nedostatek má zásadní vliv na metabolické změny.

Žvýkací kapsle The Simpsons Omega 3 s dárkem pro školáky.
Obsahují nepostradatelné Omega 3 mastné kyseliny, důležité pro mozkové funkce a vitamíny D3 + E.  Základem je rybí olej z tuňáka, jehož způsob zpracování výrazně zvyšuje kvalitu přípravku.

The SimpsonsRevital Simpsons - vitamínové želatinky plné vitamínů a ovocné chuti přinášejí každý den porci zdraví. Obsahují extrakt z šípku, vitamín C, komplex vitamínů B, D3 i jod a zinek. Jde o vyvážený koktejl vitamínů a stopových prvků důležitých pro zdraví organismu , normální činnost imunitního systému, nervové soustavy i vývoj kostí a zubů. Stačí pouze 2 želé denně, abychom pokryli denní dávku vhodnou pro děti.


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky The Simpsons probíhá od pondělí 3. září do neděle 9. září 2018.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček The Simpsons: sirup s NUKLEOTIDY, omega 3 a vitamínové želatinky.

Vitar - želatinky

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. září 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. září 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu najdete na stránkách Vitar.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !