Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.08. 2019
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky The Simpsons: sirup s NUKLEOTIDY, omega 3 a multivitamíny

3.09. - 9.09. 2018 | Aktuální soutěže
Vitar


Plni očekávání  připravujete vaše dítě poprvé do školy nebo školky a současně máte obavy? Kolektiv dětem prospívá, ale současně vyžaduje schopnost přizpůsobit se novému prostředí a testuje odolnost dítěte. V dětských zařízeních je totiž možnost nákazy běžným onemocněním zvýšená, a proto je kondice dítěte velmi důležitá.
Jen obyčejná viróza ho může vyřadit ze školní docházky na několik dnů až týdnů a vám přinese starosti navíc.nový sirup The Simpsons nukleotidy
Pro vašeho „prvňáčka“ je nejdůležitější pestrá strava s dostatečným přísunem vitamínů. Jejich příjem mohou podpořit moderní doplňky stravy, které zvyšují přirozenou imunitu a tím mohou snížit možnost onemocnění.

Nový sirup s nukleotidy z hravé kolekce The Simpsons dokáže posílit organismus, a proto může být vhodnou prevencí při zátěži imunitního systému. Nukleotidy jsou stavebními kameny nukleových kyselin a pro lidský organismus jsou nepostradatelné. Bez nich není schopná fungovat žádná buňka a jejich nedostatek má zásadní vliv na metabolické změny.

Žvýkací kapsle The Simpsons Omega 3 s dárkem pro školáky.
Obsahují nepostradatelné Omega 3 mastné kyseliny, důležité pro mozkové funkce a vitamíny D3 + E.  Základem je rybí olej z tuňáka, jehož způsob zpracování výrazně zvyšuje kvalitu přípravku.

The SimpsonsRevital Simpsons - vitamínové želatinky plné vitamínů a ovocné chuti přinášejí každý den porci zdraví. Obsahují extrakt z šípku, vitamín C, komplex vitamínů B, D3 i jod a zinek. Jde o vyvážený koktejl vitamínů a stopových prvků důležitých pro zdraví organismu , normální činnost imunitního systému, nervové soustavy i vývoj kostí a zubů. Stačí pouze 2 želé denně, abychom pokryli denní dávku vhodnou pro děti.


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky The Simpsons probíhá od pondělí 3. září do neděle 9. září 2018.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček The Simpsons: sirup s NUKLEOTIDY, omega 3 a vitamínové želatinky.

Vitar - želatinky

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. září 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. září 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu najdete na stránkách Vitar.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !