Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 15.07. 2020
Dnes má svátek Jindřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky voňavých sprchových gelů AUTHENTIC toya AROMA

10.09. - 16.09. 2018 | Aktuální soutěže

Authentic toya AROMADopřejte si osvěžení ve sprše s autentickou vůní sprchových gelů nové značky AUTHENTIC toya® AROMA. Zodpovězte správně soutěžní otázku a můžete vyhrát kolekci osmi sprchových gelů s jedinečnou dlouhotrvající vůní pro každou příležitost. Při sprchování zažijete dokonalé osvěžení a harmonii vůní, která okouzlí Vaše smysly.

Nadchne Vás neotřelé spojení brusinek s nektarinkou, limetky s citrónem nebo zázvoru s citrónovou trávou. Preferujete raději jednodruhové varianty? Pak nabízíme vůni červeného melounu nebo zralé asijské hrušky. Gurmány jistě potěší delikátní vůně čokolády s pomerančem nebo kávy s vanilkou.  

Záměrem bylo vytvořit řadu sprchových gelů se skutečně autentickou dlouhotrvající a originální vůní, protože právě vůně je jedním z významných faktorů, které ovlivňují lidskou mysl a náladu. Sprchové gely značky AUTHENTIC toya® AROMA by tedy rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti. Šťastný výherce může vyzkoušet všech osm druhů a najít si svého favorita pro každou příležitost, ať už pro relaxaci, povzbuzení či osvěžení.

AUTHENTIC toya® AROMA


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky voňavých sprchových gelů AUTHENTIC toya® AROMA probíhá od pondělí 10. září do neděle 16. září 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají kolekci osmi voňavých sprchových gelů AUTHENTIC toya® AROMA.

.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 17. září 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. října 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách www.tomil.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !