Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stoluSlunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stolu Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.02. 2020
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o bio sušenky a krekry Biopekárny Zemanka

27.01. - 2.02. 2020 | Aktuální soutěže
Biopekárna Zemanka krekry

Český výrobce bio sušenek a slaných bio krekrů Biopekárna Zemanka pro Vás připravil soutěž o lahodné trvanlivé pečivo. Do soutěžního balíčku jsme pro 3 výherce připravili mix sušenek a krekrů, které zastupují takřka degustační výběr z bio sortimentu Biopekárny Zemanka.

Bílý rafinovaný cukr a sladidla obecně se v potravinách vyskytují v nadměrném množství a pro organismus představují zbytečnou zátěž. Kromě toho, že snižují imunitu a způsobují ztrátu životně důležitých minerálů, přispívají ke vzniknu nadváhy a dalším nežádoucím onemocněním. Měli bychom si proto všímat, kolik cukru a v jaké podobě do sebe prostřednictvím jídla dostaneme.

Chcete se vyhnout bílému cukru?


Biopekárna Zemanka do svých sušenek nepoužívá bílý rafinovaný cukr, ale požadovanou sladkost dodává pečivu přirozeně sladkým ovocem a přísadami (např. datle, jablíčka, hrušky, kakao, skořice, kvalitní čokoláda) nebo sladidly s přidanou výživovou hodnotou, jako je med, agávový, rýžový či javorový sirup. Vyvážené receptury pak přihlíží k tomu, aby cukru nebylo v sušenkách zbytečně moc. Všechny suroviny navíc pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství, proto můžete sobě a svým blízkým dopřát příležitostnou laskominu z opravdu kvalitních surovin.
Biopekárna Zemanka

Pravidla soutěže:
Soutěž o sušenky a krekry Biopekárny Zemanka probíhá od pondělí 27. ledna  do neděle 2. února 2020.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

Na 3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, čekají sušenky slazené sirupy a medem, bezlepkové výrobky a na své si přijdou i milovníci slaných chutí, kteří budou moci ochutnat slané bio krekry s vysokým podílem proteinu od Biopekárny Zemanka.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 3. února 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 27. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Správnou odpověď najdete na stránkách Biopekárny Zemanka
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !