Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 03.06. 2020
Dnes má svátek Tamara
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o celodenní vstup do wellness a fitness Balance Club Brumlovka v BB Centru

16.09. - 22.09. 2019 | Aktuální soutěže
BB Centrum v Praze 4


Věděli jste, že v BB Centru v Praze 4 můžete se svými dětmi strávit klidně celý den? Jsou tu totiž hned dva parky, ve kterých je hravě zabavíte, a pravidelně se zde pořádají kulturní i sportovní akce pro veřejnost. V Parku Brumlovka, nedaleko Společenského Centra Bethany, je nepřehlédnutelné velké dětské hřiště. Vydovádí se tu velcí i malí rošťáci.

Nekonečná dobrodružství si užijí na dvou pyramidových věžích s klasickými i tunelovými skluzavkami. Zhoupnout se můžou na různých druzích houpaček a pro trénink rovnováhy a postřehu jim pomůžou balanční bloky, skákací disky i kuličkový stůl. Menší děti jistě ocení dřevěný domeček s kreslicí tabulí a pískovištěm nebo třeba kolotoč. A pokud můžete děti hlídat jen po očku, nedaleko od hřiště je veřejná knihovnička z vyřazené telefonní budky, KnihoBudka, ve které si určitě najdete něco zajímavého ke čtení. Pokud vás vaši neposedové zaměstnávají naplno, nezoufejte. Knihy z KnihoBudky si můžete vzít domů a přinést zpátky, nebo je vyměnit.

Pokud si chcete užít spíš klidnější odpoledne, neváhejte si v Baarově parku udělat piknik, deku vám klidně půjčí zdarma na recepci budovy Filadelfie. V parku najdete i rotující houpačku, netradiční tichou poštu nebo hřiště na pétanque, hrací koule vám také zdarma půjčí na recepci.

Z toho všeho hraní jste dostali hlad? A jaký? Velký, nebo malý? V BB Centru zaženete oba. Naleznete tu přes dvacet možností, kam se zajít najíst. Od klasiky přes exotiku až po sladkou tečku.

Veškeré informace o BB Centru, obchodech, restauracích, službách, parcích, hřištích i sportovištích naleznete na www.bbcentrum.cz.
BB Centrum - wellness a fitness
Wellnes a fitness Balance Club Brumlovka naleznete hned u autobusové zastávky Brumlovka. Balance Club Brumlovka je vybaven prostornou fitness a cardio zónou, 25metrovým bazénem, sály pro skupinové lekce, relaxační zónou se saunovým světem a střešní terasou v japonském stylu. Specializuje se a nabízí také lekce zaměřené na prevenci civilizačních chorob, pomoc při redukci váhy, antistresové lekce, tréninkové hodiny na vyrovnání svalových dysbalancí a další nadstandardní služby.


Pravidla soutěže:
Soutěž o celodenní vstupy do wellness a fitness Balance Club Brumlovka probíhá od pondělí 16. září do neděle 22. září 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají celodenní vstup pro jednu osobu starší 18 let do wellness a fitness Balance Club Brumlovka v BB Centru.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. září a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. října na adresu uvedenou v registraci.

Potřebujete nápovědu k soutěžní otázce? Hledejte ji na www.bbcentrum.cz v záložce „Obchody a služby“ a dále v „Sport a relaxace“.
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !