Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 19.03. 2018
Dnes má svátek Josef
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o celodenní vstupenky do rakouských termálních lázní Therme Laa

17.04. - 23.04. 2017 | Aktuální soutěže
Therme Laa
Termální lázně Laa jsou synonymem pro wellness, saunování a odpočinek. Výlet do termálního ráje v rakouském regionu Weinviertel vám nabízí jak příjemnou otevírací dobu, tak i atraktivní vstupné pro rodiny a garantuje oddech a relaxaci. Kromě různých bazénů vás zvou četné odpočinkové zóny k relaxaci a oddechu. Vodní svět termálních lázní Laa je svým způsobem jedinečný.


Akce s kartou Sphere

KARTA SPHERE: 1+1 zdarma


Celodenní vstup s využitím saunového světa po - pá
Zájemci bude po předložení karty Sphere při odchodu na pokladně zaúčtována jedna celodenní vstupenka s využitím saunového světa v hodnotě ˆ 34,30, druhá osoba bude zdarma.

Poukaz je platný do uvedeného data, pouze od pondělí do pátku, s vyjímkou rakouských st. svátků 1.5.2017. Peněžní náhrada nebo částečné vyrovnání není možné. Platí všeobecné podmínky Therme Laa.
termální lázne Therme Laa
Pravidla soutěže:
Soutěž o celodenní vstupenky do termálních lázní Therme Laa probíhá od pondělí 17. dubna do neděle 23. dubna 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


2 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají celodenní vstupenky pro dospělého a dítě do rakouských termálních lázní Therme Laa .


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. dubna a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. května 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách termálních lázní Therme Laa
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Nᚠtip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Kroj