Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.05. 2020
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o dárkové balíčky, čokoládu a mýdlo z léčivého bahna jezera z Hévízu

4.11. - 10.11. 2019 | Aktuální soutěže

Prodlužte si léto a naberte

nové síly na zbytek roku…


Většina roku je za námi a nastal tak ideální čas se na chvilku zastavit, vydechnou a ukrást si alespoň trochu času pro nás samotné. Skvělým řešením, jak si odpočinout, je pobyt v lázních.
Maďarský Hévíz je z České republiky vzdálen jen pár hodin cesty a můžete v něm absolvovat nejen mnoho lázeňských kúr a procedur, ale díky unikátnímu léčivému termálnímu jezeru zde nechybí ani možnost celoročního koupání venku. O důvod víc, proč vyrazit právě sem a prodloužit si léto i do podzimních a zimních měsíců.  Co říkáte?

Jedinečné termální jezero, které je ukryto v samém středu lázeňského města Hévíz.

termální jezero HevízJezero s rozlohou 4,4 hektarů je napájeno dvěma prameny, které jsou tak mohutné, že dokážou za 72 hodin vyměnit veškerou vodu v jezeře. Zatímco teplá voda ze spodní části jezera stoupá k hladině, ochlazená voda z povrchu klesá ke dnu. Toto dvousměrné proudění, podpořené otáčením vodní masy vpravo díky oválnému tvaru jezera, udržuje vodu v neustálém pohybu. To napomáhá nejen regulaci teploty vody v jezeře a distribuci ve vodě rozpuštěných látek, ale zároveň tak poskytuje koupajícím jedinečný masážní účinek. Skvělým bonusem podzimního pobytu v Hévíz je navíc fakt, že teplota vody během těchto měsíců dosahuje až 30 °C. Takže si zde i v tomto období můžete připadat, jako na letní dovolené. A když náhodou počasí nebude podle vašich představ, není problém užít si koupání uvnitř lázní nebo navštívit hotelové bazény, které v mnoha případech využívají vodu přímo z termálního jezera.

Vedle léčebných procedur nechybí v Hévízu ani wellness služby. Důležitou složkou těchto terapií je uvolnění stresu a vytvoření vědomí zdravého životního stylu. To vše můžete absolvovat ve wellness částech lázní nebo mnoha hotelích, které hostům vedle sauny, parních lázní, ledové jeskyně, solné jeskyně, perličkových koupelí s moderními odpočívárnami nabízejí také zkrášlující a peelingové procedury.

Hévíz a jeho okolí jsou ideální jak pro vyjížďky na kolech, která jsou k zapůjčení nejen ve městě samotném, ale i kolem něj, tak pro pěší turistiku. V blízkém okolí si můžete zahrát golf, prohlídnout jeskyně, užít si jízdu na Segway nebo se dokonce prolétnout horkovzdušným balonem. Bonvital Wellness & Gastro Hotel HévízZejména v podzimních měsících pak určitě stojí za to, zajít si na večeři do jedné z mnoha restaurací, ochutnat místní speciality v doprovodu lahodného vína, a to vše doplnit třeba i výhledem na krásné panorama jezera Balaton.

A protože osobní zkušenost bývá tím nejlepším, připravili jsme pro vás soutěž o dárkové balíčky. Jeden z vás se může těšit na dárkový balíček z Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz****.
Tento hotel, jenž je umístěn pouhých 100 metrů od jezera Hévíz v samém srdci města, poskytuje ubytování pouze dospělým a dětem starším 14 let a nabízí tak nerušený pobyt v harmonické kombinaci skvělé gastronomie, wellness a léčebných služeb.
trmální jezro HevízPravidla soutěže:
Soutěž o dárkové balíčky Hevíz probíhá od pondělí 4. listopadu do neděle 10. listopadu

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. místo: dárkový balíček z Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz****
2.-3. místo: dárkový balíček města Hévíz obsahující mimo jiné tašku, čokoládu nebo mýdlo z léčivého bahna jezera z Hévíz

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 11. listopadu a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. prosince na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách lázeňského města Hevíz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !