Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.01. 2020
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o dárkové balíčky, čokoládu a mýdlo z léčivého bahna jezera z Hévízu

4.11. - 10.11. 2019 | Aktuální soutěže

Prodlužte si léto a naberte

nové síly na zbytek roku…


Většina roku je za námi a nastal tak ideální čas se na chvilku zastavit, vydechnou a ukrást si alespoň trochu času pro nás samotné. Skvělým řešením, jak si odpočinout, je pobyt v lázních.
Maďarský Hévíz je z České republiky vzdálen jen pár hodin cesty a můžete v něm absolvovat nejen mnoho lázeňských kúr a procedur, ale díky unikátnímu léčivému termálnímu jezeru zde nechybí ani možnost celoročního koupání venku. O důvod víc, proč vyrazit právě sem a prodloužit si léto i do podzimních a zimních měsíců.  Co říkáte?

Jedinečné termální jezero, které je ukryto v samém středu lázeňského města Hévíz.

termální jezero HevízJezero s rozlohou 4,4 hektarů je napájeno dvěma prameny, které jsou tak mohutné, že dokážou za 72 hodin vyměnit veškerou vodu v jezeře. Zatímco teplá voda ze spodní části jezera stoupá k hladině, ochlazená voda z povrchu klesá ke dnu. Toto dvousměrné proudění, podpořené otáčením vodní masy vpravo díky oválnému tvaru jezera, udržuje vodu v neustálém pohybu. To napomáhá nejen regulaci teploty vody v jezeře a distribuci ve vodě rozpuštěných látek, ale zároveň tak poskytuje koupajícím jedinečný masážní účinek. Skvělým bonusem podzimního pobytu v Hévíz je navíc fakt, že teplota vody během těchto měsíců dosahuje až 30 °C. Takže si zde i v tomto období můžete připadat, jako na letní dovolené. A když náhodou počasí nebude podle vašich představ, není problém užít si koupání uvnitř lázní nebo navštívit hotelové bazény, které v mnoha případech využívají vodu přímo z termálního jezera.

Vedle léčebných procedur nechybí v Hévízu ani wellness služby. Důležitou složkou těchto terapií je uvolnění stresu a vytvoření vědomí zdravého životního stylu. To vše můžete absolvovat ve wellness částech lázní nebo mnoha hotelích, které hostům vedle sauny, parních lázní, ledové jeskyně, solné jeskyně, perličkových koupelí s moderními odpočívárnami nabízejí také zkrášlující a peelingové procedury.

Hévíz a jeho okolí jsou ideální jak pro vyjížďky na kolech, která jsou k zapůjčení nejen ve městě samotném, ale i kolem něj, tak pro pěší turistiku. V blízkém okolí si můžete zahrát golf, prohlídnout jeskyně, užít si jízdu na Segway nebo se dokonce prolétnout horkovzdušným balonem. Bonvital Wellness & Gastro Hotel HévízZejména v podzimních měsících pak určitě stojí za to, zajít si na večeři do jedné z mnoha restaurací, ochutnat místní speciality v doprovodu lahodného vína, a to vše doplnit třeba i výhledem na krásné panorama jezera Balaton.

A protože osobní zkušenost bývá tím nejlepším, připravili jsme pro vás soutěž o dárkové balíčky. Jeden z vás se může těšit na dárkový balíček z Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz****.
Tento hotel, jenž je umístěn pouhých 100 metrů od jezera Hévíz v samém srdci města, poskytuje ubytování pouze dospělým a dětem starším 14 let a nabízí tak nerušený pobyt v harmonické kombinaci skvělé gastronomie, wellness a léčebných služeb.
trmální jezro HevízPravidla soutěže:
Soutěž o dárkové balíčky Hevíz probíhá od pondělí 4. listopadu do neděle 10. listopadu

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. místo: dárkový balíček z Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz****
2.-3. místo: dárkový balíček města Hévíz obsahující mimo jiné tašku, čokoládu nebo mýdlo z léčivého bahna jezera z Hévíz

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 11. listopadu a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. prosince na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách lázeňského města Hevíz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !