Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.09. 2019
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o dárkové balíčky s předplacenou SIM kartou SAZKAmobil

7.01. - 13.01. 2019 | Aktuální soutěže
SAZKAmobilSoutěžte se SAZKAmobilem, největším nezávislým virtuálním operátorem v České republice. SAZKAmobil své zákazníky neškatulkuje a v mnoha ohledech má výhodnější ceny než ostatní tradiční operátoři.

Pro zákazníky, kteří mají rádi své výdaje pod kontrolou má SAZKAmobil připravenou jednu z nejlepších předplacených SIM karet na trhu. Navíc, při dobití kreditu si zákazníci mohou vybrat 1 ze 4 Odměn za dobití. Zkrátka nepřijdou ani zákazníci paušálních tarifů, kteří si mohou vybrat hned ze čtyř Šťastných tarifů. Všechny tarify SAZKAmobil nabízí bez závazku. SAZKAmobil provozuje společnost SAZKA, pro hravé zákazníky nechybí ani loterie, která každý měsíc nabízí minimální Jackpot 250 000 Kč.

Kompletní nabídku služeb naleznete na internetových stránkách www.sazkamobil.cz. Pro objednání volejte zdarma Zákaznickou linku 800 77 11 11 nebo online v e-shopu zde.


SAZKAmobil
Pravidla soutěže:
Soutěž o 6 dárkových balíčků s power bankou, předplacenou SIM kartou SAZKAmobil nabitou kreditem v hodnotě 150 Kč probíhá od pondělí 7. ledna do 13. ledna 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


6 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček s power bankou, předplacenou SIM kartou SAZKAmobil nabitou kreditem v hodnotě 150 Kč.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 14. ledna 2019 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. ledna 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách SAZKAmobil
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !