Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o degustační balík dobrot od Mixit.cz

12.02. - 18.02. 2018 | Aktuální soutěže
Na www.mixit.cz si můžete vybrat svou snídani nebo svačinku, ať už jste mlsal, sportovec nebo třeba dietář. Kromě toho, že si tu totiž můžete namíchat svou směs müsli, kaší a zdravého zobání z téměř 90 ingrediencí, si můžete vybrat směsi už připravené zkušenými mixology z Mixitu. Nově Mixit rozšířil nabídku i o mnoho proteinových lahůdek, takže si tu pochutnají i všichni Arnoldové a Sylvestrové. Co je tedy v nabídce a co ochutnáte, když vyhrajete degustační mix?

Müsli mixy

Ať už si namícháte svůj nebo sáhnete po předmíchaném, troufáme si tvrdit, že najdete nějaký podle své chuti, ať už jste spíš na čokoládu, ovoce nebo třeba oříšky. 
V degustačním balíčku najdete hned dva různé - Čoko-ládování a Do plavek, dva největší zákaznické hity.

Mixit.czHorké kaše

Neříkáme jim ovesné, protože na www.mixit.cz je ovesný základ jen jeden z mnoha. Místo něj můžete zkusit třeba kaštanový, kokosový, jáhlový, s proteinem... Anebo rýžový. A ten je součástí degistačního mixu v podobě tubusu plného Bobulí v rejži.

Suché plody

Nejste na müsli? Tak si tubus zaplňte jen lyofiliozovaným (mrazem sušeným) ovocem a oříšky! I těch jsou na mixitu desítky druhů. Tohle zobání přijde vhod u televize, když vás v práci hon mlsná, na výletech...

Mixitky

Kromě toho má Mixit v nabídce ovocné a oříškové tyčinky Mixitky a aktuálně můžete vybírat hned ze 12 druhů! A v degustačním balení si vyzkoušíte  hned 4 oblíbené druhy s ořechy i ovocem. Všechny budou nedoslazované, lisované (ne pečené) a strašně dobré!

A kromě tohohle všeho ještě můžete zkusit ručně vyráběné čokolády s lyofilizovaným ovocem nebo třeba matcha čajem nebo mlsací sušenky!

Mixit.cz

Pravidla soutěže:
Soutěž o degustační balík dobrot od Mixit.cz probíhá od pondělí 12. února do neděle
18. února 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá degustační balík dobrot od Mixit.cz


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu hledejte na stránkách Mixit.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !