Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 11.07. 2020
Dnes má svátek Olga
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o deskovou hru a rodinné vstupenky na výstavu Hry a hlavolamy

4.09. - 10.09. 2017 | Aktuální soutěže

výstava Hry a hlavolamy


23. herní výstava

Hry a hlavolamy v Praze

Čtyři dny plné hraní a luštění hlavolamů


Oblíbená výstava určená nejen pro děti, ale pro všechny fanoušky hádanek, hlavolamů a deskových her se bude v centru Prahy na Novoměstské radnici konat 13. – 16. září 2017. K vidění i vyzkoušení zde budou nejrůznější hlavolamy a deskové hry od předních českých výrobců a distributorů. V prostorné herně v historických prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí tak budou mít návštěvníci možnost si všechny hry vyzkoušet, s pravidly a výběrem hry poradí herní instruktoři.

Připravena je i řada doprovodných programů jako je kvíz o ceny, science show v podání brněnského VIDA centra, nebo workshop o skládání Rubikovy kostky.

Výstava je otevřena ve středu, čtvrtek i v pátek od 8 hodin a v sobotu od 10 do 18 hodin, dospělá vstupenka 90 Kč, dětská a skupinová 60 Kč, rodinná 190 Kč. V pátek je v rámci podvečerního programu připraven i hlavolamový workshop pro veřejnost.

Podrobnosti k výstavě naleznete na webové adrese www.hryahlavolamy.cz/vystava.


výstava Hry a hlavolamy

Pravidla soutěže:
Soutěž o deskovou hru a rodinné vstupenky na výstavu Hry a hlavolamy probíhá od pondělí 4. září do neděle 10. září 2017.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají deskovou hru a rodinnou vstupenku na výstavu Hry a hlavolamy .


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 11. září a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 13. září 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách výstavy Hry a hlavolamy
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !