Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 26.04. 2018
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o dětskou kytaru Strunal Schönbach v originálním pouzdru

1.01. - 7.01. 2018 | Aktuální soutěže

Strunal Schonbach

Odhalte ve vašem dítěti hudební talent

a vyhrajte kytaru Strunal Schönbach v originálním obalu!


Máte doma malého hudebníka, nebo přemýšlíte, že by naopak vaše dítě začalo hrát na hudební nástroj v Základní umělecké škole?

Máme pro vás jedinečnou příležitost vyhrát kytaru v originálním obalu od českého výrobce Strunal Schönbach, který v západočeském kraji, v městečku Luby, vyrábí vysoce kvalitní strunné nástroje již od roku 1922. A pro děti má celou řadu nástrojů, na které se mohou vyřádit, objevit v sobě hudební talent a postupně přejít na profesionální řady ručně nebo částečně ručně vyrobených strunných nástrojů.

Ostatně v kraji Luby, odkud pochází i Strunal Schönbach, vyráběli mistři houslaři své nástroje již před 300 lety a firma Strunal Schönbach dodnes vyrábí hudební nástroje stále povětšinou ručně, jen s částečným přispěním strojů. Kvalitu vyzdvihuje i Jaroslav Svěcený, náš špičkový houslař, který tuto tradiční firmu dlouhodobě podporuje.


výroba ve Strunal Schönbach

Pravidla soutěže:
Soutěž o dětskou kytaru v originálním pouzdru probíhá od pondělí 1. ledna 2018 do neděle 7. ledna 2018.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru má možnost získat soutěžící, který správně zodpověděl soutěžní otázku a jehož  REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


1 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá dětskou kytaru v originálním pouzdru od Strunal Schönbach.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 8. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. ledna 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Strunal Schönbach
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !