Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o dětskou kytaru Strunal Schönbach v originálním pouzdru

1.01. - 7.01. 2018 | Aktuální soutěže

Strunal Schonbach

Odhalte ve vašem dítěti hudební talent

a vyhrajte kytaru Strunal Schönbach v originálním obalu!


Máte doma malého hudebníka, nebo přemýšlíte, že by naopak vaše dítě začalo hrát na hudební nástroj v Základní umělecké škole?

Máme pro vás jedinečnou příležitost vyhrát kytaru v originálním obalu od českého výrobce Strunal Schönbach, který v západočeském kraji, v městečku Luby, vyrábí vysoce kvalitní strunné nástroje již od roku 1922. A pro děti má celou řadu nástrojů, na které se mohou vyřádit, objevit v sobě hudební talent a postupně přejít na profesionální řady ručně nebo částečně ručně vyrobených strunných nástrojů.

Ostatně v kraji Luby, odkud pochází i Strunal Schönbach, vyráběli mistři houslaři své nástroje již před 300 lety a firma Strunal Schönbach dodnes vyrábí hudební nástroje stále povětšinou ručně, jen s částečným přispěním strojů. Kvalitu vyzdvihuje i Jaroslav Svěcený, náš špičkový houslař, který tuto tradiční firmu dlouhodobě podporuje.


výroba ve Strunal Schönbach

Pravidla soutěže:
Soutěž o dětskou kytaru v originálním pouzdru probíhá od pondělí 1. ledna 2018 do neděle 7. ledna 2018.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru má možnost získat soutěžící, který správně zodpověděl soutěžní otázku a jehož  REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


1 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá dětskou kytaru v originálním pouzdru od Strunal Schönbach.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 8. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. ledna 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Strunal Schönbach
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !