Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.04. 2018
Dnes má svátek Rostislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o dvouměsíční program Dieta ne Dieta a bylinnou kúru

9.01. - 15.01. 2017 | Aktuální soutěže

Dieta ne dieta


Do Čech konečné dorazil švýcarský program Dieta ne Dieta, díky kterému nejen zhubnete, ale také uzdravíte své tělo a budete šťastnější. “Diety fungují jen krátkodobě. Jakmile přestanete držet diety, přiberete nejen kila, kterých jste se pracně zbavili, ale ještě další k tomu. Důvodem je fakt, že při běžně známých dietách dojde k omezení jídla, které vede k úbytku váhy, nicméně důvod, proč vaše tělo ukládá tuky a nechce se jich zbavit je jiný,” popisuje známou realitu terapeutka programu Dieta ne Dieta Michaela Carter.

“Program Dieta ne Dieta vám pomůže najít a odstranit příčinu vaší nadváhy, kterou může být nerovnováha v trávicím traktu nebo hormonální disbalance, případně stres a další důvody. S programem Dieta ne Dieta zhubnete jednou provždy,”
doplňuje Michaela Carter.

Už za dva měsíce můžete mít svoji vysněnou postavu! Nevěříte?
Více na www.dietanedieta.cz a na www.michaelacarter.cz
Michaela Carter
Pravidla soutěže:
Soutěž o dvouměsíční program Dieta ne Dieta a bylinnou kúru na 1 měsíc probíhá od pondělí 9. ledna do neděle 15. ledna 2017. 
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.


1 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá dvouměsíční program Dieta ne Dieta a bylinnou kúru na 1 měsíc.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. ledna a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží.  Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. února 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu k soutěžní otázce hledejte na Dieta ne Dieta
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !