Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 19.02. 2018
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o Elasti-Q kyselina listová 800 pro nastávající maminky

19.06. - 25.06. 2017 | Aktuální soutěže

Elasti-Q kyselina listová


Vyvážená strava v těhotenství je základ


V těhotenství by měl být váš jídelníček co nejpestřejší, protože v tomto období jsou zvýšené nároky na příjem vitaminů a minerálů. Nejdůležitější je, abyste byla v dobré kondici a plod mohl optimálně růst a vyvíjet se.

Strava v  prvních 1000 dnech, které se počítají od početí do tří let věku dítěte, nejvíce ovlivňuje průběh těhotenství. Ale má vliv na případné komplikace a zdraví dítěte v dospělosti.

V tomto ohledu je dobré vsadit na vitaminy skupiny B (tzv. B – komplex), které byly stvořeny přímo pro ženy a jejich problémy. Pro těhulky a ženy, které plánují otěhotnět, jsou nejdůležitější dva z nich: vitamin B9 (kyselina listová) a vitamin B6 (pyridoxin). Ovšem pro denní příjem kyseliny listové byste musela sníst nejméně 5 hlávek zelí.
doplněk stravy
Elasti-Q kyselina listová 800Kyselina listová je nezbytná při dělení a diferenciaci buněk. Ovlivňuje růst zárodečných tkání a normální krvetvorbu. Pyridoxin přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, navíc také pomáhá posilovat funkci imunitního systému. Pro těhotné ženy je však důležité, že minimalizuje ranní nevolnosti a zvracení. 

Jako prevence při nedostatku kyseliny listové a pyridoxinu, které zajišťují zdravý průběh těhotenství, se nastávajícím maminkám nejlépe osvědčil kvalitní doplněk stravy Elasti-Q® kyselina listová 800. Přípravek je vhodné začít užívat 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím jako prevenci vývojových vad plodu, v těhotenství pro zdravý průběh a při ranních nevolnostech a po porodu a v době kojení.


Pravidla soutěže:
Soutěž o Elasti-Q kyselina listová 800 probíhá od pondělí 19. června 2017  do neděle 25. června 2017.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá doplněk stravy pro nastávající maminky Elasti-Q kyselina listová 800.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. července 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Více o tomto produktu naleznete na www.elasti-q.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !