Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 12.08. 2020
Dnes má svátek Klára
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o elixír mládí HYALURON ELIXIR SÉRUM od Kliniky YES VISAGE

16.12. - 22.12. 2019 | Aktuální soutěže

klinika YES VISAGE

HYALURON ELIXIR SERUM z řady SAY YES od Kliniky YES VISAGE, je revoluční pleťové sérum s obsahem 100% čisté koncentrované kyseliny hyaluronové o různých molekulových velikostech pro snadné vstřebávání do pokožky, doplněné o velmi účinné anti-agingové složky.

Výsledkem bude redukce až vyhlazení jemných vrásek, vypnutější pleť a především povrchová i hloubková rehydratace a prevence stárnutí pokožky.

Víte proč je pro naše zdraví a krásu kyselina hyaluronová tolik důležitá? „Málokdo ví, že kyselina hyaluronová se bohatě vyskytuje v kůži, ve sliznicích, v nervové i pojivové tkáni i v oku, proto pokud v těle chybí, tkáně trpí. Kyselinu hyaluronovou potřebujeme doplňovat v různých formách a výhodou našeho HYALURON ELIXIRU je to, že se doplňuje celkově a dostává se v těle všude tam, kde je potřeba. HYALURON ELIXIR SERUM pak tento hydratační a omlazující efekt v kůži znásobuje," vysvětluje MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky YES VISAGE.
HYALURON ELIXIR SERUM


Pravidla soutěže:
Soutěž o elixír mládí HYALURON ELIXIR SERUM od Kliniky YES VISAGE probíhá od pondělí 16. prosince do neděle 22. prosince.Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru má možnost získat soutěžící, který správně zodpověděl soutěžní otázku a jehož REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

1 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá elixír mládí HYALURON ELIXIR SERUM z řady SAY YES od Kliniky YES VISAGE.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. prosince a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhr bude výherci doručeny do 30. prosince 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách kosmetiky SAY YES
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !