Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.04. 2019
Dnes má svátek Rostislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o emailové konzultace s psychologem Mojra.cz

3.09. - 9.09. 2018 | Aktuální soutěže

Mojra.czPsychologická pomoc

online s poradnou Mojra.cz


Máte pocit, že váš život není takový, jaký by měl být? Řešíte nějaký problém doma, nebo v práci? Nacházíte se v krizové situaci a nevíte jakým způsobem se z ní dostat?
Nezoufejte. Právě pro vás je určená naše soutěž s online psychologickou poradnou Mojra.cz, ve které můžete vyhrát 5x emailovou konzultaci s psychologem.

on-line poradna Mojra.czOnline psychologická poradna Mojra.cz je první psychologickou poradnou tohoto druhu v naší republice. Nabízí konzultace s psychologem z pohodlí domova a to ať po emailu, nebo po Skypu, WhatsAppu, Viberu a  telefonu.

Emailovou konzultací získáte pomoc psychologa do 24 hodin. Svůj dotaz zašlete do poradny Mojra.cz a psycholog vám vzápětí odpoví. Hrajeme celkem o 5 emailových konzultaci.
Neváhejte a zúčastněte se soutěže.

Mojra.cz - psychologove


Pravidla soutěže:
Soutěž o emailové konzultace s psychologem Mojra.cz probíhá od pondělí 3. září do neděle 9. září 2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá emailové konzultace s psychologem Mojra.cz.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. září 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Všechny výherce budeme kontaktovat prostřednictvím emailové adresy do 20. září, kde od nás obdržíte výherní kupon. .


Nápovědu hledejte na stránkách psychologické poradny Mojra.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !