Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.08. 2019
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o emailové konzultace s psychologem Mojra.cz

3.09. - 9.09. 2018 | Aktuální soutěže

Mojra.czPsychologická pomoc

online s poradnou Mojra.cz


Máte pocit, že váš život není takový, jaký by měl být? Řešíte nějaký problém doma, nebo v práci? Nacházíte se v krizové situaci a nevíte jakým způsobem se z ní dostat?
Nezoufejte. Právě pro vás je určená naše soutěž s online psychologickou poradnou Mojra.cz, ve které můžete vyhrát 5x emailovou konzultaci s psychologem.

on-line poradna Mojra.czOnline psychologická poradna Mojra.cz je první psychologickou poradnou tohoto druhu v naší republice. Nabízí konzultace s psychologem z pohodlí domova a to ať po emailu, nebo po Skypu, WhatsAppu, Viberu a  telefonu.

Emailovou konzultací získáte pomoc psychologa do 24 hodin. Svůj dotaz zašlete do poradny Mojra.cz a psycholog vám vzápětí odpoví. Hrajeme celkem o 5 emailových konzultaci.
Neváhejte a zúčastněte se soutěže.

Mojra.cz - psychologove


Pravidla soutěže:
Soutěž o emailové konzultace s psychologem Mojra.cz probíhá od pondělí 3. září do neděle 9. září 2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá emailové konzultace s psychologem Mojra.cz.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. září 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Všechny výherce budeme kontaktovat prostřednictvím emailové adresy do 20. září, kde od nás obdržíte výherní kupon. .


Nápovědu hledejte na stránkách psychologické poradny Mojra.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !