Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 07.07. 2020
Dnes má svátek Bohuslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o ergonomické myši od CONNECT IT

13.01. - 19.01. 2020 | Aktuální soutěže

ergonomická myš
Vertikálně tvarovaná bezdrátová myš CONNECT IT Vertical Ergonomic Wireless se bude hodit každému, kdo často pracuje s počítačem. Myš používá přesný optický senzor s možností změny DPI (800/1200/1600) a nabídne tlačítka včetně dobře navrženého kolečka. Mechanické spínače jsou navržené s garantovanou životností 3 milionů kliknutí.

Bezproblémové zacházení zaručí protiskluzový pogumovaný Soft-Touch povrch. Díky vysoké přesnosti je myš vhodná také pro práci v grafických editorech. Speciálně navržená ergonomie pro vertikální úchop pak zabraňuje vzniku novodobých zdravotních problémů v podobě syndromu karpálního tunelu.

K zakoupení na www.alza.cz za doporučenou maloobchodní cenu 599 Kč.

CONNECT IT Vertical Ergonomic Wireless

Pravidla soutěže:
Soutěž o bezdrátové myši CONNECT IT Vertical Ergonomic Wireless probíhá od pondělí 13. ledna do neděle 19. ledna 2020. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje. 

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá tvarovaná bezdrátová myš CONNECT IT Vertical Ergonomic Wireless.

.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 20. ledna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Alza.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !