Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.08. 2019
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o fotoknihy od empikfoto

27.08. - 2.09. 2018 | Aktuální soutěže

Empikfoto.czEmpikfoto.cz


Přivezli jste si z dovolené kromě krásných vzpomínek i spoustu fotek? Nenechte je upadnou v zapomnění v paměti telefonu nebo ve složkách, které v počítači jen málokdy otevřete. Připomeňte si jedinečné okamžiky z cest i ve všedních dnech díky fotodárkům od empikfoto. S námi si o ně můžete zasoutěžit.

Empikfoto.czChcete-li mít své letní zážitky stále na očích, můžete si z nich vytvořit dekoraci třeba v podobě panoramatické fotky nebo koláže, kdy snímky v oblíbeném rozměru 9 x 13 cm pomocí kolíčků připevníte na šňůru spolu s bankovkami dané země, letáčky  a dalšími drobnostmi z cest. Ve skvělé kvalitě si můžete nechat fotky vytisknout na www.empikfoto.cz. Na stránkách je vám k dispozici intuitivní fotoeditor, na finální kvalitě zpracování má zásluhu moderní laboratoř a kvalitní přístroje i fotopapír. Samozřejmostí je široký výběr formátů a způsobů provedení.

Pro připomenutí výletů za hranice všedních dnů je ideální také fotokniha. Nevšední zážitky si znovu vybavíte jak při jejím vytváření, tak následně při prohlížení s rodinou či přáteli. Z řady šablon si na www.empikfoto.cz můžete zvolit třeba variantu připomínající některé populární destinace jako Řecko, Španělsko či Itálii. Šablonu však můžete přizpůsobit i  stylu vaší dovolené, a to ať už jste strávili krásný týden v horách, prodloužený víkend v oblíbeném městě nebo jste u moře vyzkoušeli netradiční vodní sporty. Podle svých představ můžete fotoknihu doladit i díky řadě drobných zdobných prvků.
Empikfoto.czPravidla soutěže:
Soutěž o fotoknihy od empikfoto probíhá od pondělí 27. srpna do neděle 2. září 2018.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají fotoknihu 20 x 20 cm v hodnotě 559 Kč (28 stran, křídový papír, lesklé tvrdé desky) od www.empikfoto.cz


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 3. září 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží.  Po ukončení soutěže budou výhercům doručeny kódy k objednání fotoknih nejpozději do 30. září 2018 na emailovou adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách www.empikfoto.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !