Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.04. 2019
Dnes má svátek Rostislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o fotoknihy od empikfoto

27.08. - 2.09. 2018 | Aktuální soutěže

Empikfoto.czEmpikfoto.cz


Přivezli jste si z dovolené kromě krásných vzpomínek i spoustu fotek? Nenechte je upadnou v zapomnění v paměti telefonu nebo ve složkách, které v počítači jen málokdy otevřete. Připomeňte si jedinečné okamžiky z cest i ve všedních dnech díky fotodárkům od empikfoto. S námi si o ně můžete zasoutěžit.

Empikfoto.czChcete-li mít své letní zážitky stále na očích, můžete si z nich vytvořit dekoraci třeba v podobě panoramatické fotky nebo koláže, kdy snímky v oblíbeném rozměru 9 x 13 cm pomocí kolíčků připevníte na šňůru spolu s bankovkami dané země, letáčky  a dalšími drobnostmi z cest. Ve skvělé kvalitě si můžete nechat fotky vytisknout na www.empikfoto.cz. Na stránkách je vám k dispozici intuitivní fotoeditor, na finální kvalitě zpracování má zásluhu moderní laboratoř a kvalitní přístroje i fotopapír. Samozřejmostí je široký výběr formátů a způsobů provedení.

Pro připomenutí výletů za hranice všedních dnů je ideální také fotokniha. Nevšední zážitky si znovu vybavíte jak při jejím vytváření, tak následně při prohlížení s rodinou či přáteli. Z řady šablon si na www.empikfoto.cz můžete zvolit třeba variantu připomínající některé populární destinace jako Řecko, Španělsko či Itálii. Šablonu však můžete přizpůsobit i  stylu vaší dovolené, a to ať už jste strávili krásný týden v horách, prodloužený víkend v oblíbeném městě nebo jste u moře vyzkoušeli netradiční vodní sporty. Podle svých představ můžete fotoknihu doladit i díky řadě drobných zdobných prvků.
Empikfoto.czPravidla soutěže:
Soutěž o fotoknihy od empikfoto probíhá od pondělí 27. srpna do neděle 2. září 2018.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají fotoknihu 20 x 20 cm v hodnotě 559 Kč (28 stran, křídový papír, lesklé tvrdé desky) od www.empikfoto.cz


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 3. září 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží.  Po ukončení soutěže budou výhercům doručeny kódy k objednání fotoknih nejpozději do 30. září 2018 na emailovou adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách www.empikfoto.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !