Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.06. 2019
Dnes má svátek Květa
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy

7.01. - 13.01. 2019 | Aktuální soutěže

Snažíte se o miminko?

Tohle je ono!


Na plodnost a přirozené početí má vliv celá řada faktorů. Mezi ty základní patří správná životospráva, psychická pohoda obou partnerů a kvalitní sex.


Děláte pro početí miminka maximum, ale i přes veškerou snahu se stále nedaří? Podpořte své tělo ještě více a vyzkoušejte osvědčený doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy, který se výborně osvědčil mnoha ženám. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. K dostání je také varianta pro páry.

Fetility Blend pro ženyProdukt Fertility Blend® je ověřen klinickou studií*, které se zúčastnily ženy ve věku 24–42 let, které se neúspěšně pokoušely po dobu 6–36 měsíců otěhotnět. Ve skupině 53 žen, jež užívaly Fertility Blend® pro ženy, otěhotnělo po 3 měsících 14 žen, po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy.

Studie tak potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí a může být také efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.


Pravidla soutěže:
Soutěž o jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy probíhá od pondělí 7. ledna do 13. ledna 2019. 

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy .


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 14. ledna 2019 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. ledna 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď a více informací o přípravku naleznete na www.fertilityblend.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !