Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.03. 2019
Dnes má svátek Ivona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy

7.01. - 13.01. 2019 | Aktuální soutěže

Snažíte se o miminko?

Tohle je ono!


Na plodnost a přirozené početí má vliv celá řada faktorů. Mezi ty základní patří správná životospráva, psychická pohoda obou partnerů a kvalitní sex.


Děláte pro početí miminka maximum, ale i přes veškerou snahu se stále nedaří? Podpořte své tělo ještě více a vyzkoušejte osvědčený doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy, který se výborně osvědčil mnoha ženám. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. K dostání je také varianta pro páry.

Fetility Blend pro ženyProdukt Fertility Blend® je ověřen klinickou studií*, které se zúčastnily ženy ve věku 24–42 let, které se neúspěšně pokoušely po dobu 6–36 měsíců otěhotnět. Ve skupině 53 žen, jež užívaly Fertility Blend® pro ženy, otěhotnělo po 3 měsících 14 žen, po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy.

Studie tak potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí a může být také efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.


Pravidla soutěže:
Soutěž o jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy probíhá od pondělí 7. ledna do 13. ledna 2019. 

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy .


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 14. ledna 2019 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. ledna 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď a více informací o přípravku naleznete na www.fertilityblend.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Mašle