Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 15.07. 2020
Dnes má svátek Jindřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o kalendář Pod hladinou 2020 WOMEN FOR WOMEN

20.01. - 26.01. 2020 | Aktuální soutěže
kalendář Pod hladinou 2020V jedinečném kalendáři Pod hladinou najdete fotografie dvanácti inspirativních žen - matek, které nafotila fotografka Lucie Drlíková. Lucie se specializuje na výtvarnou podvodní fotografii a je držitelkou mnoha významných mezinárodních ocenění v této kategorii.

Pod hladinouPro projekt se s ní pod vodní hladinu potopily a modelkami se staly: B. Nesvadbová, K. Jelínková, M. Jandová, E. Geislerová, N. Boudová, V. Komárová, S. Krainová, L. Vondráčková, I. Jirešová, M. Tomešová, P. Solaříková-Pagáčová a V. Kounická Svátková. Na titulní fotografii vystupuje spoluzakladatelka a ředitelka Women for Women paní Ivana Tykač, která shrnuje myšlenku projetu následujícími slovy: "Život může občas připomínat rozbouřené moře. Proto se naše organizace snaží klienty učit plavat, aby už pro svůj život nepotřebovali záchranný kruh."


Pravidla soutěže:
Soutěž o kalendář Pod hladinou 2020 probíhá od pondělí 20. ledna  do neděle 26. ledna 2020.
Výhru má možnost získat soutěžící, kteřrýsprávně zodpověděl soutěžní otázku a jehož REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

1 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá kalendář Pod hladinou 2020 WOMEN FOR WOMEN WOMEN FOR WOMEN.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. ledna 2020 a výherce budou zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena do 20. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách kalendáře Pod hladinou 2020
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !