Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stoluSlunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stolu Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.02. 2020
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o knihu Léčivá síla vody z nakladatelství Fortuna Libri

18.11. - 24.11. 2019 | Aktuální soutěže

Fortuna LibriLéčivá síla vody

Jarmila Mandžukové


Voda je pramenem a zdrojem života.
Mnozí z nás přistupují k tomuto rčení lehkomyslným způsobem a vodu berou jako něco samozřejmého. Stačí otočit vodovodním kohoutkem a voda teče. Protože vody máme relativní dostatek, nedokážeme docenit její význam. Vodu pijeme bezmyšlenkovitě, víme, že je důležitá k udržení našeho života, ale právě proto, že je nám voda tak důvěrně známá, jen málokdy jí doceňujeme.

Léčivá síla vodyLidské tělo neustále potřebuje vodu. Voda je důležitou součástí našeho života, je zdrojem našeho zdraví, léčí a dostává nás do skvělé formy. Vodu ztrácíme pocením, vyprazdňováním a při tvorbě moči, o vodu přicházíme plícemi při vydechování. Lidský organismus se nemůže vodou zásobit dopředu, a proto je velmi důležité tuto tekutinu v průběhu celého dne doplňovat a nezanedbávat pitný režim. Při nedostatečném pitném režimu dochází k dehydrataci, která může mít zhoubné následky na naše orgány, nejvíce trpí ledviny, tlusté a tenké střevo, játra, ale i žaludek, plíce, srdce atd.

Tato unikátní publikace přináší množství cenných rad, podrobných návodů a dá vám odpovědi na řadu otázek: Kolik vody vlastně máme pít? Jakou vodu pít? Jak poznáme nedostatek vody v těle? Pomáhá voda při hubnutí? Má voda uzdravující sílu při nemocech? 


Pravidla soutěže:
Soutěž o knihu Léčivá síla vody probíhá od pondělí 18. listopadu do neděle 24. listopadu
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají knihu z nakladatelství Fortuna Libri Léčivá síla vody od spisovatelky Jarmily Mandžukové.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. listopadu a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 29. listopadu na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách Jarmily Mandžukové
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !