Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.04. 2019
Dnes má svátek Evženie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o knihu z Luxusní knihovy Poslední večeře od Leonarda Da Vinciho

5.11. - 11.11. 2018 | Aktuální soutěže

Luxusní knihovna
Poslední večeře, Leonardo Da Vinci:

Mistrovské dílo odhalené díky moderním technologiím


Výpravná publikace věnovaná mistrovskému dílu Leonarda da Vinci.

Luxusní knihovnaPoslední večeře Leonarda da Vinci je jedním z nejpozoruhodnějších děl dějin umění – a ačkoli jde kvůli unikátní technice o dílo velmi křehké a zranitelné, právě ona malíři zároveň umožnila dosáhnout pozoruhodných světelných efektů a přesnosti malby, kterou je nejlepší pozorovat zblízka.

Takový pohled nabízí tato jedinečná publikace: exkluzivní digitální zvětšeninu malby ve velkém rozlišení, která zachycuje i ty nejdrobnější detaily, pouhým okem nerozpoznatelné, v jejich plné kráse. Při listování knihou můžete obdivovat tak, jak to dosud nikdy možné nebylo, realistické výrazy ve tvářích jednotlivých apoštolů, pohyby a pozice jejich rukou i nejmenší podrobnosti prostřeného stolu.


Pravidla soutěže:
Soutěž o knihu z Luxusní knihovny probíhá od pondělí 5. listopadu do neděle

Výhru má možnost získat soutěžící, který správně zodpověděl soutěžní otázku a jehož  REGISTRACE obsahuje všechny údaje.1 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá knihuPoslední večeře, Leonardo Da Vinci: Mistrovské dílo odhalené díky moderním technologiím od Luxusní knihovny.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 5. listopadu a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 29. listopadu 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Luxusní knihovny
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !